حمایت سولسشر از مارسیال: او کیفیت و کلاس دارد

آنتونی مارسیال، مهاجم منچستریونایتد، این روزها دوران سختی را در این تیم می گذراند و با آمادگی کامل فاصله زیادی دارد. اما اوله گنار سولسشر، سرمربی یونایتد از کیفیت و کلاس بالای او تمجید کرده است....

به گزارش "ورزش سه"، اوله گنار سولسشر در کنفراس پیش از بازی روز یکشنبه منچستریونایتد برابر چلسی، فاش کرد که از عملکرد آنتونی مارسیال در تمرینات راضی است و با حمایت از مهاجم شیاطین سرخ ابراز امیدواری کرد که پس از یک رشته ناکامی، او هر چه زودتر به بهترین فرم خود برسد.

مهاجم فرانسوی منچستریونایتد این فصل در تمام رقابت ها تنها هفت گل به ثمر رسانده و از این تعداد تنها چهار گل در لیگ برتر وارد دروازه شده است.

سولسشر در پاسخ به این پرسش که از شماره ۹ خود چه انتظاری دارد، گفت: "آنتونی می داند که ما چه یم خواهیم و او واقعا دارد به سختی تلاش می کند تا برای تیم مثمر ثمر باشد. این چیزی است که هر روز در تمرینات مرا خوشحال می کند.

او قرار نیست که یک گوشه بنشیند و منتظر بماند تا ببیند چه اتفاقی می افتد. مارسیال می داند که خودش باید اتفاقات را رقم بزند و خودش باید به خودش جسارت بدهد و خودش را راهنمایی و هدایت کند، چرا که ما می دانیم او کیفیت و کلاس بالایی دارد.

همه در برهه هایی دچار مشکلات و سختی ها می شوند و آنتونی را هم دیده ایم که سخت کار می کند و این موضوع اصلی است."

مارسیال در این فصل در ۲۰ بازی در لیگ برتر برای منچستریونایتد به میدان رفته که حاصل کار او چهار گل و سه پاس گل بوده است.

او در لیگ برتر تقریبا در هر ۳۴۷ دقیقه یک گل زده که این به معنای افت بسیار شدید نسبت به فصل گذشته است که توانست لیگ را با ۱۷ گل به پایان برساند و به طور متوسط در هر ۱۵۵ دقیقه یک گل زده بود.

تگ ها


اوله گونار سولسشر آنتونی مارسیال منچستر یونایتد