حمایت سیمئونه از گریزمان؛ مشتاق برگشتن بود

دیه گو سیمئونه خوشبین است آنتوان گریزمان از همین ابتدا برای اتلتیکو درخشش را آغاز کند....

به گزارش "ورزش سه"، آنتوان گریزمان پس از دو سال ناموفق در بارسلونا به اتلتیکو بازگشته و فردا احتمالا برابر اسپانیول به میدان نیز خواهد رفت. گریزمان بین سال های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۹ بازیکن اتلتیکو بود ولی بارسا با پرداخت بند خرید ۱۲۰ میلیون یورویی، او را جذب کرد. دستاورد گریزمان در بارسا تنها یک کوپا دل ری بود و چندی پیش با قرارداد قرضی دو ساله که در آن بند خرید نیز گنجانده شده به اتلتیکو بازگشت.

دیه گو سیمئونه سرمربی اتلتیکو در نشست خبری بازی با اسپانیول و در مورد گریزمان گفت:« دو سال پیش تصمیم آنتوان را درک کردم و باید بدون او بازی به بازی پیش می رفتیم و در رقابت قهرمانی باقی می ماندیم. با جدایی اش موافقت کردم چون بهترین ها را برای خودش و باشگاه می خواستم.

گریزمان حالا برگشته و او را کاملا باانگیزه و سرحال می بینم. او مشتاق بازگشت بود و توقع هواداران از او همان توقعی است که از تک تک بازیکنان و کادر فنی دارند.

هوادار اتلتیکو پس از قهرمانی فصل گذشته، حالا انتظارات بالاتری دارد و این طبیعی است که دوست داشته باشد گریزمان از همین ابتدا شروع به درخشش کند. بعید می دانم او هم مشکلی با فشارها داشته باشد و خوشبینم که بتواند همان گریزمانی باشد که پیش از این در اختیار داشتیم.»

تگ ها


دیگو سیمئونه آنتون گریزمان اتلتیکو مادرید بارسلونا