حمایت فدراسیون جهانی تکواندو از باشگاه های آسیب دیده

فدراسیون جهانی تکواندو از باشگاههای آسیب دیده ناشی از انفجار در بیروت، حمایت خواهد کرد....

به گزارش خبرنگار مهر، عصر روز ۴ آگوست، برابر ۱۴ مردادماه حوالی ساعت ۱۹:۳۸ دقیقه یک انفجار مهیب در بندر بیروت رخ داد. موج ناشی از انفجار خسارات زیادی در این شهر برجای گذاشت که از آن جمله می‌توان به تخریب ۱۰ باشگاه تکواندو در بیروت اشاره کرد.

این موضوع در جلسه ویدئو کنفرانس با رئیس فدراسیون جهانی از سوی رئیس فدراسیون تکواندو لبنان مطرح شد. در این جلسه که «ماهر» و «پاسکال» دو تن از اعضای هیأت اجرایی نیز حضور داشتند «حبیب زریفه» رئیس فدراسیون تکواندو لبنان گزارشی از وصعیت تکواندو در این کشور بعد از انفجار ارائه نمود.

در این جلسه تصمیم گرفته شد در اولین فرصت تجهیزات اولیه برای فدراسیون تکواندو لبنان جهت توزیع در باشگاه‌های آسیب دیده ارسال شود. همچنین فدراسیون جهانی با همکاری همکاری بنیاد توسعه آسیا مبلغ ۳۰،۰۰۰ دلار با هدف حمایت از ادامه فعالیت باشگاههای تکواندو آسیب دیده در اختیار فدراسیون تکواندو این کشور قرار خواهد داد. تشکیل کمپینی برای جمع آوری کمک‌های ملی و همچنین معافیت تکواندوکاران لبنانی از پرداخت هزینه‌های ثبت نام در مسابقات جهانی و دوره‌های آموزشی سال ۲۰۲۱ معاف خواهند رود.

در پایان این جلسه هم دکتر «چو» رئیس فدراسیون گفت: به نمایندگی از خانواده جهانی و بنیاد بشردوستانه تکواندو، صمیمانه تسلیت به ساکنان آسیب دیده در بیروت می گویم. این غم انگیز ترین شرایط ممکن است و مطمئن باشید که جهانی تکواندو برای حمایت از شما آماده است.

«حبیب زریفه» رئیس فدراسیون تکواندو لبنان هم گفت: ما بسیار مفتخریم که در این زمان بسیار دشوار عضو خانواده تکواندو هستیم. من شخصاً می‌خواهم از رئیس جمهور برای گفتگو در مورد راه‌های کمک به فدراسیون تکواندو لبنان تشکر کنم.

تگ ها


تکواندو انفجار بیروت فدراسیون جهانی تکواندو