حمایت فردیناند از کلوپ: لیورپول می‌تواند قهرمانی به‌دست بیاورد

مدافع سابق تیم منچستر با حمایت از لیورپولی‌ها اعلام کرد یورگن کلوپ توانایی کسب جام در این فصل را دارد....

مدافع سابق تیم منچستر با حمایت از لیورپولی‌ها اعلام کرد یورگن کلوپ توانایی کسب جام در این فصل را دارد.

ریو فردیناند، بازیکن سابق تیم ملی انگلیس در جدیدترین اظهاراتش بیان کرد لیورپول اگر به بردهایش تداوم ببخشد می‌تواند قهرمانی بدست آورد.
به گزارش مدال، فردیناند می‌گوید: لیورپولی‌ها تا اینجای فصل فوق‌العاده کار کرده‌اند اما باید همچنان از فرصت‌هایشان استفاده کنند. آن‌ها در برخی بازی‌های مهم با ترس پای به میدان می‌گذارند و این مسئله قابل درک است چون سال‌هاست جامی برنده نشدند. چیزی که در لیورپول کلوپ، مردم را هیجان زده می‌کند آزادی عمل بازیکنان در زمین است. قهرمانی در لیگ برتر کار سختی است و ما خوش‌شانس بودیم که با منچستر توانستیم بارها این جام را به خانه ببریم.
ریو فردیناند در ادامه با حمایت از لیورپول گفت: فکر می‌کنم پس از این دیدار هواداران لیورپول خوشحال باشند. بایرنی‌ها در دوران انتقال هستند و هنوز هم بهترین بازیکنانشان روبن و ریبری هستند. بایرن دیگر آن تیم قوی سال‌های گذشته نیست و اگر لیورپول برنده این دیدار نباشد من تعجب خواهم کرد. درصورتی که لیورپول گل اول را بزند می‌تواند بازی را ببندد و نتیجه را به سود خود تمام کند.
او در پایان گفت: اگر به تحربه لیورپولی‌ها در فصل گذشته نگاه کنید متوجه می‌شوید که هنوز هم جزو بهترین‌ها هستند. اگر بدشانس نباشند و در دقایق اول کسی را به علت مصدومیت از دست ندهند به راحتی بایرن را حذف خواهند کرد.