حمایت لئوناردو از گتوزو

لئوناردو کاملا از گتوزو حمایت می کند و این را به صورت علنی در رسانه ها هم اعلام کرد ......

لئوناردو کاملا از گتوزو حمایت می کند و این را به صورت علنی در رسانه ها هم اعلام کرد.

 به گزارش مدال، لئوناردو مدیر ورزشی باشگاه میلان، اذعان کرد اخبار مربوط به اخراج گتوزو کاملا بی پایه و اساس است. وی همچنین از وضعیت تیم راضی است و باور دارد کم کم به هدف خود خواهند رسید. مصاحبه مدیر برزیلی روسونری را با گاتزتا دلو اسپورت، می خوانید.

او می گوید: می خواهیم به لیگ قهرمانان اروپا صعود کنیم، اما قرار نیست این موضوع به عقده‌ای برای ما تبدیل شود. برای باشگاهی چون میلان، بازگشت به اروپا باید هدف باشد که همینطور است. از نظر ما ساختار مناسبی برای تحقق این هدف داریم، اما نباید اشتباه کرده و آن را تبدیل به عقده‌ای برای خودمان کنیم. فعلا سه امتیاز از رتبه چهارم فاصله داریم و اگر برابر جنوا پیروز شویم، همه چیز کاملا مطابق برنامه ها پیش می رود.

مواخده گتوزو؟ این شایعات از بیرون باشگاه می آیند و بی اساس هستند. بنابراین لزومی نمی بینم آن را رد کنیم. رینو خودش می داند حمایت کامل باشگاه و مدیریت را دارد. در طول یک فصل و تیمی که تازه پا گرفته، تعویض سیستم کاملا طبیعی است. گتوزو تصمیم گیری می کند. ما بازیکنانی داریم که در سیستم های مختلف بازی کنند، مثل کاستیخو و بورینی. 

لوکاس پاکتا؟ او جوانی 21 ساله است که آینده درخشانی دارد. او کارش را در تیم ملی برزیل آغاز کرد و الان در تیمی بازی می کند که در لیگ برزیل دوم است. می دانیم پاکتا به تیمی خواهد آمد که در حال ساخت است، بنابراین کمی زمان خواهد برد، اما او واقعا با استعداد است و کیفیت خوبی دارد. 

 زلاتان؟ به نظرم صحبت در مورد نقل و انتقالات بسیار زود است. به رشد تیم فکر می کنیم و به نظرم بعد از دو باخت، واکنش خوبی دیدیم که بسیار مهم بود. دوناروما؟ او دیگر یک استعداد نیست، بلکه بازیکن بزرگ و احتمالا شماره یک تیم ملی ایتالیاست. پتانسیل زیادی در او وجود دارد که به وضوح قابل مشاهده است. او فقط باید ثبات داشته باشید که با توجه به سنش، قابل دسترسی است. 

 نظرم در مورد هیگواین؟ او دو گل کمتر از بازیکن خارق العاده‌ای چون کریستیانو رونالدو دارد که در تیمِ قهرمان هفت سال اخیر ایتالیا، بازی می کند. هیگواین یک بازی هم کمتر انجام داده و می تواند ارزش های بزرگش را نشان دهد. 

تگ ها


آث میلان سری آ فوتبال