حمایت لواندوفسکی از سرمربی موقت بایرن مونیخ

روبرت لواندوفسکی ستاره لهستانی بایرن مونیخ از سرمربی موقت این تیم، هانس دیتر فلیک حمایت کرده است...

به گزارش مدال، روبرت لواندوفسکی که به عنوان بهترین بازیکن ماه اکتبر بایرن مونیخ انتخاب شد، در دیدار مقابل دورتموند به رکوردشکنی‌هایش ادامه داد. مهاجم تیم ملی لهستان طی کنفرانسی مطبوعاتی در خصوص مصدومیتش و زمان عمل جراحی بر روی پایش گفت:

"احساس درد و ناراحتی نمی‌کنم. عمل جراحی بر روی پایم باید بگویم که در پایان نیم فصل اول در ماه دسامبر آن را انجام خواهم داد. در حال حاضر این مصدومیت، در تمریناتم خللی وارد نمی‌کند."

 لواندوفسکی که یکی از نامزدهای کسب جایزه توپ طلا در سال ۲۰۱۹ است، گفت:

"بسیار خوشحالم که در میان نامزدهای کسب جایزه توپ طلا قرار گرفتم. با این حال، با توجه به اینکه شانس کمی برای کسب آن دارم، روی چیزهای دیگر تمرکز می‌کنم."

 لواندوفسکی در مورد عملکردش در فصل جاری نیز صحبت کرد. وی با به ثمر رساندن 16 گل در فصل جاری بوندسلیگا، در صدر جدول کفش طلا قرار دارد.

"عملکرد بسیار خوبی تاکنون داشته‌ام و در حقیقت در بهترین فرم دوران حرفه‌ای‌ام قرار دارم. سن فقط یک عدد است. خوشحالم که در شرایط فیزیکی خوبی قرار دارم. جدای از گل‌هایی که به ثمر می‌رسانم، احساس خوبی در زمین دارم و همچنین با بازی‌سازی از هم تیمی‌هایم حمایت می‌کنم."

نیکو کواچ پس از کسب نتایج ضعیف از هدایت بایرن مونیخ برکنار شد و هانس دیتر فلیک به عنوان سرمربی جدید مشغول به فعالیت شد. لواندوفسکی در خصوص تغییر و تحولات در کادر فنی بایرن مونیخ گفت:

"متاسفانه در زمان خوبی قرار نداریم، زیرا در میانه فصل هستیم و مربیان زیادی در بازار نیستند، اما تصور می‌کنم هانسی فلیک گزینه مناسبی است. او این شانس را دارد که حداقل تا پایان فصل سرمربی ما باشد. ما رابطه خوبی با او داریم و به لحاظ دانش تاکتیکی و فوتبالی در سطح بالایی قرار دارد. در کوتاه مدت، او به ما نشان داد که روی چه ویژگی‌هایی می‌توانیم کار کنیم، تا بهتر بازی کرده و پیروز شویم."

 اما رابطه میان بازیکنان بایرن مونیخ در رختکن تیم چگونه است؟

"جدای از نویر، تیاگو و پریشیچ، زمانیکه در رختکن می‌نشینم همواره با نیکلاس زوله صحبت می‌کنم. داوید آلابا بازیکن دیگری است که رابطه خوبی با وی دارم. من همچنین می‌توانم به این گروه سرژ گنابری را اضافه کنم. در تیمی که ۲۵ بازیکن دارد، غالباً ارتباط بهتری با ۵ یا ۶ بازیکن دارید، اما جو بایرن مونیخ بسیار خوب است. من با توجه به مسئولیتی که دارم، با تمام بازیکنان در ارتباطم."

اخبار مرتبط:

لواندوفسکی سخت‌ترین حریفش را معرفی کرد

تگ ها


هانس دیتر فلیک ستاره لهستانی تیم ملی لهستان فوتبال جهان مقدماتی یورو ۲۰۲۰ رابرت لواندوفسکی بایرن مونیخ Bundesliga فوتبال