حمایت مادر زانیولو از جریمه سرمربی تیم ملی ایتالیا در خصوص نیکولو

مادر نیکولو زانیولو یکی از مهره‌های تاثیرگذار در زندگی ستاره جوان است، کسی که اکنون از خوشحالی پسرش در رم و نقش مانچینی در فوتبال پسرش صحبت کرده است....

به گزارش مدال؛ «نیکولو زانیولو» که چندی پیش پا به 20 سالگی گذاشت، در تابستان در جریان بازی‌های یورو زیر 21 ساله‌ها رفتاری غیرحرفه‌ای داشت و بابت آن نیز از سوی «روبرتو مانچینی» سرمربی تیم ملی ایتالیا جریمه و از ترکیب آتزوری کنار گذاشته شد.

حال «فرانچسکا کاستا» مادر ستاره جوان باشگاه رم و تیم ملی ایتالیا در مصاحبه با «کوریره دلو اسپورت» حرف‌های بسیار جالبی را به زبان آورده است: «من تنها می‌دانم که پسرم و مویزه کین پیش از یک بازی دیر به جلسه تیمی ملحق شدند، نمی‌دانم مسئله دیگری باشد. آنها به من فقط این را گفته‌اند. اگر مانچینی و دیگر ارکان فدراسیون او را جریمه کردند حتما دلیلی داشته است. من درگیر این ماجرا نمی‌شوم همانگونه که خودم دوست ندارم کسی از من وقتی پسرم را مجازات می‌کنم انتقاد کند.»

زانیولو چندی پیش از حضور مادرش در شبکه‌های مجازی و عادت سلفی گرفتنش گلایه داشت، این اتفاق حتی باعث توهین هواداران افراطی لاتزیو به او در جریان دربی شهر رم شد. فرانچسکا درباره این مسئله هم صحبت کرد: «من با همسرم ایگور در ورزشگاه بودیم و به این مسئله خندیدیم. حتی بعد از بازی درباره آن با نیکولو شوخی کردیم. تنها برای دخترم کمی ناراحت شدم چون ممکن بود از این صحبت‌ها ضربه ببیند اما خوشبختانه او هم متوجه شد که مسئله بزرگی نبوده. اگر نیکولو بتواند آن را نادیده بگیرد و روی بازی تمرکز کند، تکرار این اتفاق نیز برای او قابل درک خواهد بود. هواداران حریف می‌خواستند با این رفتار بچگانه او را آزرده خاطر کنند اما نتوانستند.»

زانیولو علیرغم علاقه تیم‌های بزرگ اروپایی به خود قراردادش را با رم به تازگی تمدید کرد و مادرش در این خصوص گفت: «نمی‌دانم که مذاکراتی با سایر باشگاه‌ها در میان بوده یا خیر چرا که تخصص من نیست. من تنها می‌دانم که نیکولو در رم و از بازی برای این تیم بی‌نهایت خوشحال است.»

بیشتر بخوانید:

سرمربی ایتالیا پدیده‌های آتزوری را نقره‌داغ کرد

تگ ها


زانیولو نیکولو زانیولو جریمه زانیولو روبرتو مانچینی تیم ملی ایتالیا ایتالیا آتزوری مادر زانیولو گرگ‌های رم فوتبال جهان Nicolò Zaniolo رم سری آ UEFA Champions League فوتبال