حمایت مادی و لجستیکی قبل از فینال آسیا خواهیم داشت

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس ضمن وعده حل مشکلات این تیم گفت: قبل از برگزاری فینال لیگ قهرمانان آسیا حمایت مادی و پشتیبانی از تیم خواهیم داشت....

به گزارش خبرنگار مهر، جعفر سمیعی در گفتگوی تلفنی بابرنامه فوتبال برتر گفت: ابتدا درگذشت محمود یاوری را به خانواده و جامعه فوتبالی کشور تسلیت می گویم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس افزود: به یحیی گل محمدی سرمربی جوان، کاربلد و با اخلاق تیممان که به عنوان بهترین سرمربی در منطقه غرب آسیا انتخاب شد تبریک می گویم. امیدوارم با لطف خدا و تلاش اعضای تیم در فینال به عنوان بهترین مربی در قاره هم انتخاب شود.

وی درباره رد دادخواست النصر از سوی AFC برای حذف پرسپولیس از حضور در فینال تاکید کرد: با وجود تمام شیطنت‌ها تیم حقوقی باشگاه و فدراسیون فوتبال تلاش شبانه روزی کردند. باشگاه پرسپولیس در داخل و خارج از مستطیل سبز موفق ظاهر شد تا باشگاه النصر را چه در کمیته انضباطی و چه استیناف AFC شکست دهیم.

وی ادامه داد: لایحه‌های دفاعی خوبی را داشتیم تا علاوه بر شکواییه اولیه در بقیه موارد نیز بتوانیم لایحه ۱۲۰ صفحه‌ای النصری ها را باطل کنیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص احتمال تغییر در رای محرومیت عیسی آل کثیر تصریح کرد: دنبال دفاعیه در دادگاه CAS هستیم.

سمیعی راجع به جذب بازیکنان تازه وارد نظیر مهدی مهدی خانی گفت: کمیته فنی به باشگاه اعلام کرده و در یکی دو روز آینده جذب بازیکن خواهیم داشت.

وی در پایان خاطرنشان کرد: تشکر ویژه از آقای گل محمدی و کادرفنی به همراه سیدجلال حسینی کاپیتان تیم و سایر بازیکنان دارم. هواداران نگران نباشند تا قبل از فینال لیگ قهرمانان آسیا حمایت مادی و لجستیکی خواهیم داشت تا ۲۹ آذرماه جشن ملی بگیریم.

تگ ها


تیم فوتبال پرسپولیس جعفر سمیعی یحیی گل محمدی