Banner

حمایت مدیرعامل جدید ذوب‌آهن از علیرضا منصوریان

جواد محمدی مدیرعامل باشگاه و یزدی‌زاده مدیر کارخانه ذوب‌آهن با حضور در تمرینات این تیم پیش از بازی با پارس جنوبی از علیرضا منصوریان حمایت کردند...

به گزارش مدال، تمرینات ذوب‌آهن قبل از بازی با پارس جنوبی جم دو مهمان ویژه داشت. جواد محمدی مدیرعامل باشگاه و یزدی زاده مدیریت کارخانه ذوب‌آهن با حضور در تمرینات با بازیکنان و کادر فنی این تیم دیدار کردند و حمایت ویژه‌ای از مربی خود انجام دادند.
یزدی زاده در ابتدای سخنان خود گفت: آقای منصوریان فصل گذشته در شرایط بدی تیم را تحویل گرفت و ما را از انتهای جدول به بالا رساند. حالا هم به دنبال موفقیت با ایشان و دیگر نفرات تیم در لیگ برتر و جام حذفی هستیم و به امید خدا به این هدف خواهیم رسید.
جواد محمدی در سخنان خود گفت: آقای منصوریان جزو مربیان خوب ایران است که در ذوب‌آهن مربیگری می‌کند. ایشان جزو نخبه‌های مربیگری به شمار می‌رود که ما را در آسیا به مراحل خوبی رساند و حالا با ایشان و بازیکنانی که داریم مدعی قهرمانی هستیم. باشگاه به طور کامل پشت کادر فنی ایستاده و برای موفقیت تیم هر کاری می‌کند.
ذوبی‌ها جمعه دومین بازی خود را در شهر جم برابر پارس جنوبی انجام می‌دهند و به دنبال کسب اولین امتیاز خود در لیگ نوزدهم هستند.

بیشتر بخوانید:

حضور مدیرعامل جدید در جمع بازیکنان و اعضای کادرفنی ذوب‌آهن

تگ ها


ذوب آهن علیرضا منصوریان جواد محمدی مدیرعامل ذوب آهن لیگ برتر فوتبال ایران پارس جنوبی پارس جنوبی جم ذوب آهن پارس جنوبی جم-ذوب آهن لیگ برتر خلیج فارس فوتبال