حمایت مدیر سابق بایرن از ستاره گرانقیمت مغضوب

لروی سانه این روزها محبوبیتی بین هواداران بایرن ندارد ولی کارلس هاینس رومینیگه معتقد است باید به او زمان داد....

به گزارش "ورزش سه"، لروی سانه در نقل و انتقالات تابستانی  ۲۰۱۹ تا آستانه جدایی از منچستر‌سیتی و پیوستن به بایرن مونیخ پیش رفت اما مصدومیت شدید و بد موقع او پیش از آغاز فصل باعث شد که تمام معادلات درباره این وینگر آلمانی به هم بخورد و باواریایی‌ها در آن مقطع زمانی از جذب این بازیکن منصرف شوند. 

با این حال در تابستان گذشته و بعد از کش و قوس های فراوان ستاره آلمانی با بایرن مونیخ قرارداد امضا کرد. لروی سانه با عقد قراردادی ۵ ساله به ارزش ۵۴ میلیون پوند به جمع باواریایی ها اضافه شد و شماره ۱۰ این تیم را از آن خود کرد تا بالاخره به هدف مهم خود یعنی بازی برای بایرن دست یافته باشد.

اوضاع برای سانه در بایرن چندان خوب پیش نرفته و او هرگز نتوانسته پاسخ انتظارات را بدهد به طوری‌که در بازی اخیر بایرن برابر کلن از سوی هواداران با سوت های اعتراضی نیز مواجه شد. سانه یک موقعیت مسلم را خراب کرد و هواداران هنگام تعویض از خروج او به شدت استقبال کردند.

کارلس هاینس رومینیگه مدیر اجرایی سابق بایرن اما معتقد است باید به سانه زمان داد:« به شکلی غمگینانه سانه مرا به یاد روبن می اندازد. به یاد دارم سال ۲۰۱۲ وقتی روبن در فینال لیگ قهرمانان برابر چلسی و نیز برابر دورتموند پنالتی هایی حساس را از دست داد، از سوی هواداران به شدت مورد اعتراض قرار گرفت و حتی درخواست جدایی نیز داد ولی با او صحبت کردم و گفتم که بماند و جبران کند.

همین اتفاق نیز افتاد و یک سال بعد در فینال چمپیونزلیگ، گل قهرمانی ما را به دورتموند زد. ما از روبن حمایت کردیم و جواب گرفتیم و معتقدم باید از سانه نیز حمایت شود.»

تگ ها


بایرن مونیخ کارل‌هاینس رومینیگه لروی سانه آرین روبن