حمایت مسی و یارانش از آگوئرو: با تو هستیم (عکس)

بازیکنان تیم ملی آرژانتین پیش از دیدار برابر برزیل حمایت‌شان از سرخیو آگوئرو، مهاجم بارسلونا، را نشان دادند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، آگوئرو پس از دو ماه مصدومیت توانسته بود در بازی برابر آلاوس در ترکیب اصلی بارسلونا به میدان برود اما شرایط آنطور که انتظارش را داشت پیش نرفت.

این بازیکن در طول این دیدار احساس درد از ناحیه قفسه سینه داشت و همین موضوع باعث شد که از زمین بیرون رفته  و سپس با آمبولانس به بیمارستان انتقال داده شود.

در نهایت مشخص شد که آگوئرو به آریتمی قلب دچار شده و چند روز قبل خبری مبنی بر توصیه پزشکان به این بازیکن برای خداحافظی از دنیای فوتبال منتشر شد.

همین موضوع باعث شد که لیونل مسی و دیگر بازیکنان حاضر در ترکیب اصلی تیم ملی آرژانتین برای بازی بامداد امروز مقابل برزیل، بنری را در حمایت از این بازیکن با خود به زمین ببرند. روی این بنر عکسی از آگوئرو در حال شادی پس از گل برای آرژانتین قرار داشت و در کنارش نوشته شده بود:« همه ما با تو هستیم.»

این بازیکن سابق منچسترسیتی نیز عکس از بازیکنان آرژانتین در کنار این بنر را در استوری اینستاگرامش قرار داده و از هم تیمی‌هایش به خاطر حمایتی که از او کرده بودند تشکر کرد.

باشگاه بارسلونا چند روز قبل با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که آگوئرو فعلا تا سه ماه باید به درمان مشکل قلبی‌اش بپردازد و پس از سه ماه آزمایشات دیگری روی او انجام خواهد شد تا مشخص شود که آیا شرایط بازگشت به زمین را دارد یا خیر.

این بازیکن نیز پس از انتشار اخبار مربوط به خداحافظی‌اش از دنیای فوتبال با انتشار پستی در اینستاگرام اعلام کرد که قصد دارد همچنان به تلاش برای بازگشت به میادین ادامه دهد.

تگ ها


سرخیو آگوئرو تیم ملی آرژانتین لیونل مسی فوتبال جهان آرژانتین فوتبال