حمایت ملوان از سپیدرود و داماش

در اقدامی جالب توجه و فارغ از رقابت چندین ساله میان همشهریان، اکنون باشگاه ملوان به حمایت از دو تیم دیگر گیلانی پرداخته است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، داماش و سپیدرود وضعیت بحرانی را سپری می‌کنند. جایی که سپیدرود د‌ر این فصل علیرغم سقوط به لیگ دسته دوم همچنان با مشکلات مدیریتی مواجه است و از سوی دیگر باشگاه داماش نیز علیرغم دستیابی به سهمیه بقا در لیگ آزادگان به دلیل عدم پرداخت مطالبات مربوط به اختصاص سهمیه به اروند خرمشهر، شاید در لیگ دسته دوم نیز جایگاهی نداشته باشد.

اکنون باشگاه ملوان که طی سالیان اخیر رقابتی همراه با کری همیشگی هم‌استانی‌ها با داماش و سپیدرود داشته، با انتشار بیانیه‌ای به حمایت از این دو باشگاه پرداخته است.

“این روزها اخبار خوشی از فوتبال گیلان به گوش نمی رسد . سرزمینی که روزی پایتخت فوتبال شمال کشور بود امروز به ورطه نابودی کشانده شده و هر روز شاهد باطل شدن شناسنامه تیمهای قدیمی و جدید خود است .
 
آنچه که امروز بر برخی تیمهای فوتبال گیلان می گذرد ( که البته خوشایند هیچ کسی بالاخص باشگاه بزرگ ملوان نیست ) حاصل سوء مدیریت و انفعال شدید مدیران ورزشی این استان و نگاه غیر مسیهولانه مدیرانی که هنوز پی به جایگاه ورزش بعنوان یک پدیده اقتصادی ، اجتماعی و مورد توجه آحاد ملت نبرده اند می باشد . تعدد و توالی اتفاقات بد و روند نزولی فوتبال گیلان نشان از رهاشدگی و بی سامان بودن آن داشته و نگاهی به آنچه بر سر باشگاههای تمام قد بدهکار آن نیز خبر از ورشکستگی کامل آن در آینده می دهد . هنوز مدت زیادی از آنچه فصل قبل بر سر باشگاه ملوان آمد نگذشته است و اگر عاشقانی که این تیم به همت آنان زنده نگاه داشته شد کمر همت نمی بستند شاید امروز وضعیتی به مثابه دیگر تیمهای گیلان که سرنوشتی در هاله ابهام دارند را تجربه می کردیم . با این تفاوت که همین پیگیری ها و جلسات اضطراری مسیهولین استانی هم از باشگاه ملوان به عنوان پرافتخارترین باشگاه شمال کشور دریغ شد !


 
این نزول و سقوط فوتبال گیلان به نفع ورزش این استان نیست و باشگاه ملوان وظیفه خود می داند ضمن هشدار در مورد آینده این ورزش و ابراز نگرانی از شرایط تیمهای فوتبال آن که موجبات دل نگرانی هواداران آنها را فراهم آورده است ، حمایت کامل خود را از تمامی تیمهای استان گیلان به خصوص سپیدرود رشت و داماش گیلانیان که احوال خوبی ندارند را اعلام نماید و از متولیان استان تقاضای توجه و برنامه ریزی ویژه به این مقوله داشته تا وضعیت بحرانی فوتبال استان پراستعداد شمال کشور بیش از این بحرانی تر نشود.”

بیشتر بخوانید:

وضعیت واگذاری سپیدرود رشت هفته جاری مشخص می‌شود

 

تگ ها


ملوان بندرانزلی دسته یک سپیدرود رشت فوتبال