حمایت مهاجم سابق آرسنال از آرتتا و اوبامیانگ

کوین کمپل، ستاره سابق آرسنال می گوید که هواداران این تیم انتظار زیادی از توپچی ها دارند....

به گزارش "ورزش سه"، هجده ماه از حضور اوله گنار سولسشر در منچستریونایتد می‌گذرد و او فصل گذشته موفق شد سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را با این تیم کسب کند. این در حالی است که انتظار می رود میکل آرتتا نیز بتواند رفته‌رفته آرسنال را به رده‌های بالای لیگ برتر هدایت کند.

با این حال مهاجم سابق توپچی ها یعنی کوین کمپل معتقد است که وضعیت میکل آرتتا نسبت به سولسشر کمی بهتر است. او در این باره گفت: " من فکر می‌کنم که آرسنال تقریباً در همان موقعیت منچستریونایتد قرار دارد اما کسب جام در فصل گذشته به این تیم و آرتتا آزادی عمل بیشتری می‌دهد.

هواداران منچستریونایتد تشنه موفقیت هستند؛ حالا می‌خواهد سرمربی اوله گنار سولسشر باشد یا نه. در مورد هواداران آرسنال نیز همین موضوع وجود دارد. هواداران آرسنال به دنبال یک رقابت چالشی در لیگ برتر هستند و می‌خواهند به لیگ قهرمانان نیز راه پیدا کنند. البته همه باید درک کنند که آرتتا در حال یادگیری است بنابراین ممکن است اشتباه رخ دهد."

کمپل در ادامه پیرامون انتقادات از پیر امریک اوبامیانگ گفت: " آرسنال در حال حاضر عملکرد چندان خوبی ندارد اما این موضوع هرگز تقصیر اوبامیانگ نیست. وقتی آرسنال خوب کار می کند طبیعتا اوبامیانگ نیز عملکرد عالی دارد. اگر یک تیم سطح پایینی داشته باشد برای یک بازیکن تغییر دادن اوضاع دشوار است. "

تگ ها


پییر امریک اوبامیانگ کوین کمپبل مایکل آرتتا آرسنال