حمایت ۴۰۰ میلیون دیناری دولت عراق از حریف ذوب‌آهن

وزیر راه عراق اعلام کرد در آستانه سفر تیم فوتبال الزوراء به اصفهان مبلغ ۴۰۰ میلیون دینار عراق به این باشگاه کمک شده است....

وزیر راه عراق اعلام کرد در آستانه سفر تیم فوتبال الزوراء به اصفهان مبلغ ۴۰۰ میلیون دینار عراق به این باشگاه کمک شده است.

به گزارش مدال، عبدالله لعیبی وزیر راه عراق گفت: در راستای حمایت از نماینده فوتبال عراق و حضور قدرتمندانه الزوراء در لیگ قهرمانان آسیا مبلغ 400 میلیون دینار به این باشگاه کمک کردیم تا هزینه‌های سفرهای آسیایی خودشان را تامین کنند.

لعیبی اضافه کرد: این حمایت در راستای موفقیت باشگاه الزوراء است تا بتواند از اعتبار فوتبال عراق دفاع کند. وزارت راه حمایت از تیم‌های ورزشی را وظیفه خود می‌داند. الزوراء باشگاه بزرگی است که سال‌ها عراق افتخار آفرین بوده و می‌تواند باز هم این افتخارات را تکرار کند.

تیم فوتبال الزوراء عراق روز گذشته بغداد را به مقصد تهران ترک کرد و سپس راهی شهر اصفهان شد. کاروان الزوراء با حضور 35 نفر، با سرمربیگری حکیم شاکر و 23 بازیکن وارد ایران شده است. این تیم دوشنبه  13 اسفند در اولین بازی خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا میهمان ذوب آهن خواهد بود.