حمایت ویژه نایب رئیس اینتر از سرخیو آگوئرو

خاویر زانتی، نایب رئیس باشگاه اینتر، بعد از اتفاقات رخ داده برای سرخیو آگوئرو از این بازیکن حمایت کرد....

به گزارش "ورزش سه"، چندی پیش و در جریان دیدار بین دو تیم بارسلونا و آلاوس در نوکمپ بود که سرخیو آگوئرو ناگهان روی زمین افتاد و در حالی که در قسمت قفسه سینه خود احساس درد می کرد از زمین مسابقه خارج شد؛ موضوعی که باعث شد نگرانی های زیادی درباره وضعیت سلامتی این ستاره آرژانتینی و تازه وارد باشگاه بارسلونا به وجود بیاید.

بعد از انجام آزمایشات مختلف مشخص شد سرخیو آگوئرو یک مشکل قلبی دارد و باید نزدیک به سه ماه و یا شاید بیشتر از آن از میادین دور باشد؛ موضوعی که باعث شد ستاره های دنیای فوتبال به حمایت از این مهاجم آرژانتینی بپردازند که حالا نایب رئیس باشگاه اینتر نیز دست به این کار زده است.

خاویر زانتی، نایب‌رئیس اینتر و هموطن سرخیو آگوئرو، در حمایت از ستاره آرژانتینی بارسلونا گفت: "برای او آرزوی بهبودی دارم، همین اتفاق برای بسیاری از فوتبالیست ها رخ می دهد و امیدوارم بتوانیم راه حلی برای بازی مسالمت آمیز آنها پیدا کنیم. این چیزی است که ما باید آن را مطالعه کنیم، من او و همه بازیکنانی که چنین شرایطی را پشت سر گذاشته‌اند در آغوش می‌گیرم."

گفتنی است پیش از این یکی از ستاره‌های اینتر یعنی کریستین اریکسن نیز در رقابت‌های یورو دچار مشکل قلبی شده بود و گفته می‌شود که به دلیل قوانین موجود در فوتبال ایتالیا، ستاره دانمارکی باید نراتزوری را ترک کرده و راهی تیم دیگری شود.

تگ ها


اینتر میلان خاویر زانتی سرخیو آگوئرو بارسلونا