حمایت پپ از دستیار سابق: اخراج آرتتا اشتباه بزرگی است

پپ گواردیولا با حمایت از دستیار سابقش میکل آرتتا می گوید اخراج او از آرسنال در شرایط فعلی اشتباه بزرگی خواهد بود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، آرسنال دیشب یک شکست دیگر تجربه کرد و در خانه خود مقابل سیتی با نتیجه ۴-۱ شکست خورد تا از مرحله یک چهارم نهایی جام اتحادیه حذف شود. اما این شکست در ادامه شکستهای پیاپی اخیر و نتایج بسیار ضعیف آرسنال فشارها بر آرتتا را بیشتر کرد و او را تا یک قدمی اخراج از آرسنال پیش برد.

اما در پایان بازی پپ گواردیولا سرمربی منچسترسیتی از میکل آرتتا که پیش از نشستن روی نیمکت آرسنال به عنوان سرمربی، در سیتی دستیار او بود، حمایت کرد و گفت اخراج آرتتا در شرایط فعلی اشتباه بزرگی خواهد بود.

پپ گواردیولا که در پایان بازی با رادیو بی بی سی گفتگو می کرد در این باره گفت:" اگر آرتتا را اخراج کنند مرتکب اشتباه خیلی خیلی بزرگی می شوند. من کاملا مطمئنم که به میکل اعتماد می کنند".

سرمربی منچسترسیتی در ادامه گفت:" من این را می فهمم که تحلیل‌گرها کارشان آنالیز نتایج است ولی من سالها با او بوده ام و کیفیت فوق العاده اش را می دانم. او به عنوان یک فرد و به خصوص به عنوان مربی واقعا باکیفیت و کاربلد است. میکل در آرسنال تنها به زمان نیاز دارد و حتما موفق می شود. من در هیات مدیره آن باشگاه نیستم ولی معتقدم اگر به فکر اخراج میکل باشند مرتکب اشتباه بزرگی می شوند".

بیشتر بخوانید:

آرتتا: فورا تغییر نکنیم با مشکلی بزرگ مواجه می‌شویم

واکنش سرمربی آرسنال به احتمال خرید در زمستان

 

 

تگ ها


مایکل آرتتا پپ گواردیولا فوتبال جهان آرسنال لیگ برتر فوتبال