حمایت پیشکسوت استقلال از جریمه انضباطی دانشگر توسط استراماچونی

مهدی پاشازاده پیشکسوت تیم استقلال از تصمیم استراماچونی مبنی بر خط زدن محمد دانشگر از لیست بازی با نساجی حمایت کرد....

حمایت پیشکسوت استقلال از جریمه انضباطی دانشگر توسط استراماچونی

به گزارش مدال، مهدی پاشازاده اظهار داشت: بازی در قائمشهر برای هر تیمی سخت است اما استقلال توانست با نمایش منطقی و حساب شده به پیروزی رسیده و سه امتیاز کامل مسابقه را به دست آورد.

وی افزود: استراماچونی نشان داد آنالیز دقیقی از نساجی مازندران داشته و با بستن فضاهای کناری فرصت چندانی برای گلزنی به این تیم نداد.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: شنیده‌ام محمد دانشگر به خاطر مسائل انضباطی از استقلال کنار گذاشته شد و اگر این موضوع واقعیت داشته باشد استراماچونی بهترین راه را انتخاب کرده است. وقتی یک مربی روی اصول خود پایبند باشد می‌تواند به موفقیت برسد و در این مدت سرمربی استقلال به بهترین شکل ممکن نظم را در تیمش حکمفرما کرده است.

پاشازاده تصریح کرد: این پیروزی و موفقیت‌ها را باید به حساب استراماچونی نوشت که به درستی افکار و خواسته‌های تاکتیکی‌اش را در استقلال جا انداخته است.

وی تاکید کرد: استقلال با ادامه روند فعلی به طور حتم یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در لیگ نوزدهم خواهد بود و می‌تواند پس از چند سال جام را به دست آورد.

بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت: استقلال از همین امشب باید بازی با نساجی مازندران را فراموش کرده و به فکر جدال حساس با سپاهان باشد که برای تیم از اهمیت فوق‌العاده‌ای برخوردار است.

بیشتر بخوانید:

باشگاه استقلال علیه داور دیدار با سپاهان موضع گرفت

تگ ها


مهدی پاشازاده جریمه دانشگر خط خوردن محمد دانشگر اخراج محمد دانشگر محمد دانشگر استراماچونی استقلال محمد دانشگر استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال