حمایت کاپیتان فرانسه از ستاره تحت فشار بارسلونا

هوگو لوریس، کاپیتان تیم ملی فرانسه تاکید کرد نمی توان عملکرد آنتوان گریزمان را زیر سوال برد....


به گزارش "ورزش سه"، در یک سال اخیر و بعد از انتقال به بارسلونا، گریزمان قادر به تکرار روزهای درخشان گذشته نبوده و بارها مورد انتقاد قرار گرفته است. اما هوگو لوریس مدعی شد هر بازیکنی فراز و نشیب دارد و هیچ تردیدی در رابطه با کیفیت این مهاجم ۲۹ ساله وجود ندارد.

هوگو لوریس گفت: "شما نمی توانید بازیکنی مانند آنتوان گریزمان را با توجه به تمام کارهایی که سالهای اخیر برای فرانسه کرده زیر سوال ببرید. همه بازیکنان فراز و نشیب دارند، مواقعی وجود دارد که موفق تر از دیگران ظاهر می شوید. در حال حاضر گریزمان دوره پیچیده ای را پشت سر می گذارد. اما مهم تر از همه چبز من بازیکنی را می بینم که آماده دفاع و تلاش برای تیم خود است و هیچ تردیدی در مورد گریزمان وجود ندارد.

ما باید پشت همدیگر بوده و به گریزمان نیز کمک کنیم. او از حمایت کامل ما برخوردار است و ما می دانیم گریزمان می تواند در ترکیب فرانسه سرنوشت ساز ظاهر شود. باید صبور باشیم، فرانسه تنها در صورتی می تواند قدرتمند باشد که همه متحد بوده و بازیکنان را متهم نکنیم."

به نظر می رسد فردا تعدادی از هواداران در بازی کرواسی مقابل فرانسه مجاز به حضور در استادیوم هستند. هوگو لوریس در این رابطه گفت: "بازگشت هواداران خبر خوبی است، البته به طور حتم مشکلاتی از این حیث و به علت میزبانی کرواسی برای بازیکنان فرانسوی ایجاد می شود، اما برای پیروزی در این دیدار باید بر مشکلات غلبه کرد و این خبر خوبی است. هدف ما همین است و ما با تمام توان برای ارائه نمایشی خوب در مسیر پیروزی تلاش خواهیم کرد."

تگ ها


تیم ملی فرانسه آنتون گریزمان هوگو لوریس بارسلونا