حمایت گواردیولای عزادار از ادامه لیگ برتر

پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی که مادرش را کمتر از یک ماه پیش به دلیل ابتلا به کرونا از دست داده، از ادامه مسابقات لیگ برتر حمایت کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پپ گواردیولا سرمربی اسپانیایی منچسترسیتی می‌گوید از بازگشت لیگ برتر و ادامه مسابقات باقی‌مانده این لیگ حمایت می‌کند. این در حالی است که پپ همچنان عزادار مرگ مادرش است که کمتر از یک ماه پیش بر اثر ابتلا به کرونا از دنیا رفته بود.

گواردیولا با وجود عزادار بودن برای مادرش به مدیریت منچسترستیی اعلام کرده به برنامه‌های باشگاه متعهد است و در صورت شروع مجدد لیگ برتر برای هدایت این تیم مشکلی نخواهد داشت.

روزنامه میرر به نقل از یکی از منابع خود در باشگاه منچسترسیتی که از او به عنوان یکی از مقامات ارشد باشگاه یاد کرده نوشت:" پپ وقتی فصل دوباره شروع شود هدایت تیم را به عهده خواهد داشت. شکی نیست که او و خانواده‌اش دوران سخت و غم‌انگیزی را سپری می‌کنند ولی پپ به باشگاه اعلام کرده از پیامهای محبت‌آمیزی که پس از مرگ مادرش دریافت کرده دلگرم شده و به تعهد خود به عنوان سرمربی تیم پایبند است".

این مقام ارشد منچسترسیتی در ادامه گفت:" پپ با بازیکنان و همینطور با کادر فنی و مدیر ورزشی باشگاه صحبت می‌کند و آنها با همکاری هم در تلاش هستند سیتی برای بازگشت لیگ برتر کاملا آماده باشد".

بیشتر بخوانید:

قیمت گذاری اینتر روی هدف نقل و انتقالاتی گواردیولا

مدافع بارسلونا در مسیر انتقال به منچسترسیتی

 

 

تگ ها


پپ گواردیولا فوتبال جهان منچستر سیتی فوتبال