حمایت گواردیولا از ستاره پرتغالی منچسترسیتی

پپ گواردیولا با حمایت از برناردو سیلوا بازی‌ساز پرتغالی منچسترسیتی می‌گوید شک ندارد سیلوا امسال به روزهای اوج خود برمی گردد....

به گزارش "ورزش سه"، برناردو سیلوا ستاره پرتغالی منچسترسیتی در فصل ۲۰۱۹-۲۰۲۰ نسبت به استاندارد همیشگی خود سطح پایین تری داشت اما پپ گواردیولا سرمربی سیتی با حمایت از او می‌گوید شک ندارد سیلوا در این فصل به روزهای اوج خود بازخواهد گشت و کمک کار سیتیزن‌ها خواهد بود.

برناردو سیلوا روز چهارشنبه در دیدار تیم ملی پرتغال مقابل سوئد که با پیروزی ۳-۰ پرتغالی‌ها به پایان رسید یکی از گلهای تیمش را زد. پپ گواردیولا حالا در آستانه دیدار امروز منچسترسیتی مقابل آرسنال از ستاره پرتغالی حمایت کرده و گفت منتظر درخشش او است.

گواردیولا در این باره به خبرنگاران گفت: " برناردو فصل گذشته در مقطعی مصدوم شد و دیگر نتوانست مثل یک فصل قبل از آن بدرخشد ولی از این اتفاقها در فوتبال می افتد. ولی اگر یک فوتبالیست باشد که من نسبت به توان او به عنوان فوتبالیست کوچکترین شکی نداشته باشم آن یک نفر کسی نیست جز برناردو".

سرمربی منچسترسیتی در ادامه گفت: " برناردو کسی است که در فصلی که ما چهار جام بدست آوردیم یک فصل فوق العاده را پشت سر گذاشت و در لیگ ملتهای یوفای آن سال هم بهترین بازیکن پرتغال بود. من شک ندارم او در این فصل به روزهای اوجش برخواهد گشت".

تگ ها


برناردو سیلوا پپ گواردیولا منچستر سیتی