حملات اینترنتی به ستاره های سیتی آغاز شد

رحیم استرلینگ و کایل واکر بعد از شکست فینال منچسترسیتی در فینال لیگ قهرمانان اروپا مورد حملات نژادپرستانه قرار گرفتند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پس از شکست سیتی مقابل چلسی در فینال لیگ قهرمانان، برخی کاربران به ارسال شکلک های میمون در پاس کامنت اینستاگرام رحیم استرلینگ و کایل واکر پرداختند و شبکه اسکاس اسپورتس برای اطلاع دادن به فیس بوک در مورد این اتفاقات به آنها پیام داده است.

همچنین پس از پیروزی منچسترسیتی در نیمه نهایی در لیگ قهرمانان برابر پاری سن ژرمن نیز اتفاقات مشابهی برای استرلینگ رخ داد. این حادثه فقط دو روز پس از آن رقم خورد که جامعه ورزشی به تحریم شبکه های اجتماعی پرداخند. در آن مقطع شرکت های پخش کننده، باشگاه ها و بازیکنان در اعتراض توهین های نژادی، برای چند رور فعالیتی در شبکه های اجتماعی نداشتند.

کایل واکر پس از پیروزی فینال سیتی در جام کارابائو مقابل تاتنهام در ماه گذشته، پیامی را در استوری اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت نوشت: "چه زمانی این رفتار متوقف می شود؟"

همچنین مارکوس راشفورد، مهاجم انگلیسی شیاطین سرخ نیز پس از باخت منچستریونایتد در فینال لیگ اروپا برابر ویارئال مدعی شد حداقل ۷۰ کامنت با مضمون حملات نژادپرستانه در حساب توئیتر خود دریافت کرده است.

تگ ها


رحیم استرلینگ فوتبال جهان کایل واکر UEFA Champions League فوتبال