حمله ایتالیایی ها برای شکار از بارسلونا

بارسلونا قصد دارد فصل آینده تحولی در نیمکت ذخیره های خود ایجاد کند و بازیکنانی که والورده را ناامید کرده اند را در فهرست فروش بگذارد ......

بارسلونا قصد دارد فصل آینده تحولی در نیمکت ذخیره های خود ایجاد کند و بازیکنانی که والورده را ناامید کرده اند را در فهرست فروش بگذارد.

بارسا فصل بسیار خوبی را بر خلاف تمام انتطارات پشت سر گذاشت. پس از جدایی نیمار، بسیار معتقد بودند که نایب قهرمانی در لالیگا می تواند بهترین اتفاق ممکن برای آبی و اناری ها باشد ولی آنها 4 هفته زودتر قهرمانی خود را جشن گرفتند. بارسا برای چهارمین بار متوالی توانست قهرمان کوپا دل ری شود ولی در چمپیونزلیگ بازهم پشت سد نیمه نهایی ماند.

آندره گومس، دینیه و ویدال، بازیکنانی بودند که کمتر فرصت حضور در ترکیب ثابت را پیدا کردند و در اکثر مواقع که به آنها اعتماد می شد نیز نمایشی ناامیدکننده داشتند و احتمال حضورشان در فهرست فروش بالاست.

رافینیا و دلوفئو نیز که در نیم فصل به صورت قرضی راهی اینتر و واتفورد شدند، دیگر به بارسا باز نخواهند گشت.

طبق ادعای مارکا، تیم های ایتالیایی با علم به این موضوع قصد جذب این بازیکنان را دارند. گومس و دلوفئو مورد توجه میلان قرار دارند. اینتر برای خرید دائمی رافینیا تلاشی جدی را آغاز کرده است. رم نیز به دنبال جذب  ویدال است و دینیه نیز مورد توجه یوونتوس قرار دارد.

باید دید در نهایت کدام یک از این تیم ها به هدف خود دست خواهند یافت.

تگ ها


بارسلونا لالیگا فوتبال