حمله بازیکن دوملیتی عراق به سرمربی

جاستین میرام که اخیراً از تیم ملی عراق خداحافظی کرد یک بار دیگر به نحوه رفتار دیک ادووکات انتقاد کرده است....

به گزارش "ورزش سه"، جاستین میرام بازیکن دو ملیتی عراق که ماه گذشته پس از اختلافات با دیک ادووکات از تیم ملی خداحافظی کرد، در توئیتر خود نوشت:"ماه گذشته (از تیم ملی) کناره گیری کردم و حقایق را گفتم. دلایل بزرگی وجود دارد که چرا تیم ملی را ترک کردم. دیک ادووکات و دستیارانش فکر می کنند از عراق بزرگتر هستند. بارها و بارها اشتباه می کنند. آنها بر اساس نامشان انتخاب شدند. از دیدن نتایج و اینکه گیلوان حمد حتی یک دقیقه هم بازی نکرد، ناراحتم." 

نتایج ضعیف تیم ملی عراق در رقابت‌های دور نهایی مقدماتی جام جهانی باعث شده که یک بار دیگر جاستین میرام صحبت های انتقادی تندی را نسبت به اوضاع موجود و البته دیک ادووکات مطرح کند؛ کاری که او یک بار دیگر با انتشار یک توییت انجام داده است. 

میرام در توییتر خود نوشت: "ماه گذشته از تیم بیرون آمدم و واقعیت را گفتم. دلایل بزرگ برای اینکه چرا جدا شدم. دیک و کادرش فکر می‌کنند که بزرگتر از عراق هستند. بارها و بارها اشتباه می کنند. بر اساس نامشان انتخاب شده اند و با غرور کاذبی عمل می کنند. از دیدن نتایج و اینکه جیلو حتی یک دقیقه هم بازی نکرد ناراحتم."


 
گفتنی است منظور میرام از جیلو همان گیلوان حمد است. کسی که او هم مثل میرام یک بازیکن دورگه سوئدی- عراقی محسوب می شود اما در کمال تعجب دیک ادووکات هیچ علاقه ای به استفاده از او نشان نداده و این مسئله ناراحتی میرام را در پی داشته است.

تگ ها


تیم ملی عراق دیک ادوکات عراق