حمله بازیکن سابق به مدیرعامل استقلال!

علیرضا نیکبخت واحدی بازیکن اسبق استقلال معتقد است امیرحسین فتحی عامل اصلی مشکلات این تیم است او می گوید نباید استراماچونی را مقصر دانست چون این مدیریت باشگاه است که درست عمل نمی کند....

علیرضا نیکبخت واحدی بازیکن اسبق استقلال معتقد است امیرحسین فتحی عامل اصلی مشکلات این تیم است او می گوید نباید استراماچونی را مقصر دانست چون این مدیریت باشگاه است که درست عمل نمی کند.

به گزارش مدال، علیرضا نیکبخت واحدی بعد از باخت استقلال در دربی، صحبت هایی را مطرح کرد که در ادامه می خوانید:

آقای فتحی برو!
متاسفانه استقلال شهرآورد را باخت و نمی دانم چه بگویم .به هر حال برد و باخت هست ولی بد جور اعصاب ما را خرد کرد. نمی‌دانم واقعاً مدیریت باشگاه استقلال چطور انتخاب می شود. به نظر من فتحی عامل اصلی ناکامی این تیم است. او ضعف مدیریت دارد تجربه ای ندارد که شده مدیرعامل استقلال. بهتر است وزارت ورزش او را عوض کند. آقای فتحی از استقلال برو هوادار هم بعد از بازی این را فریاد زد.

مشکل کادرفنی نیست
امیدوارم فتحی برود و یک مدیر خوب برای استقلال بیاید. آقای فتح الله زاده مگر مدیر بدی برای استقلال بود و هست؟! این باشگاه را به کسی بسپارند که حداقل تجربه داشته باشد. به نظر من وقتی دو مربی خوب پشت هم نتیجه نمی‌گیرند مشکل به کادر فنی مربوط نیست به مدیریت باشگاه مربوط است. اگر فتحی بماند شک نکنید مشکلات استقلال ادامه پیدا می کند.

 استقلال ثبات می خواست
این همه گفتیم اسکلت استقلال را حفظ کنید. این همه تغییرات ایجاد کردند. بزرگان تیم رفتند این اتفاق خوبی نبود استقلال امسال نیاز به تغییر نداشت بلکه ثبات می‌خواست اینقدر تغییر دادند که این مشکلات به وجود آمد و یک سری بازیکنان رفتند.

 استراماچونی چه گناهی کرده؟!
انتقاد از استراماچونی؟!این بنده خدا چه کار کند؟ او بینواست و در استقلال گیر این مدیران افتاده. به نظر من استراماچونی کارش را بلد است. استقلال را درست می کند اما مشکل اینجاست که او تازه آمده یک تیم کاملاً جدید هم به او دادند. زمان می‌خواهد. شما به پرسپولیس نگاه کنید به کالدرون تیمی دادند که فصل قبل بود تازه بازیکنان جدید و قدرتمندی هم اضافه شدند ولی باز نیاز به زمان دارد. استراماچونی چه گناهی کرده؟!


ما اجازه نداریم حرف بزنیم؟!
می‌گویند ما اجازه نداریم درباره استقلال حرف بزنیم! مگر من بازیکن این باشگاه نبودم؟! برای استقلال بازی نکردم ؟!می‌گویند شما ها نباید حرف بزنید. خب روی پای صحبت امثال حنیف و نوازی بنشینید و ببینید آن ها چه می گویند...

 

بیشتر بخوانید:

ابلاغیه کمیته انضباطی به ۵ بازیکن سرخابی؛ از شجاع تا یزدانی

تگ ها


باشگاه استقلال بازیکن سابق استقلال مدیرعامل استقلال امیرحسین فتحی علیرضا نیکبخت واحدی فوتبال