حمله برادر اینسینیه به آنچلوتی

برادر لورنزو اینسینیه ستاره و کاپیتان ناپولی پس از تساوی بدون گل آبی‌آسمانی‌ها برابر خنک در لیگ قهرمانان اروپا به کارلو آنچلوتی سرمربی این تیم معترض شد....

برادر لورنزو اینسینیه ستاره و کاپیتان ناپولی پس از تساوی بدون گل آبی‌آسمانی‌ها برابر خنک در لیگ قهرمانان اروپا به کارلو آنچلوتی سرمربی این تیم معترض شد.

به گزارش مدال، «کارلو آنچلوتی» سرمربی نامدار باشگاه ناپولی در اقدامی عجیب چهارشنبه شب نام «لورنزو اینسینیه» مهاجم و کاپیتان 28 ساله تیم تحت رهبری‌اش را از لیست بازیکنانش جهت حضور در جدال برابر خنک در لیگ قهرمانان اروپا خط زد و پس از تساوی بدون گل دو تیم گفت که کاپیتان تیمش به اندازه کافی در خط حمله زهردار نیست!

اما برادر لورنزو با ادعای کارلتو مخالف است و در اینستاگرامش در پستی تند و اعتراضی نوشت: «کارلتو حتی جسارت ندارد که حقیقت را بگوید. یک گل یا یک پاس گل به ازای هر 63 دقیقه حضور در زمین. کارلتو راست می‌گوید، لورنزو اصلاً زهر ندارد!»

البته او به سرعت این پست را پاک کرد اما این پیام انتقادی خیلی زود در رسانه‌های جهان بازتاب یافت و حالا باید دید واکنش کارلتو به این اظهارنظر چه خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

خنک ۰ - ۰ ناپولی؛ تساوی عجیب ایتالیایی‌ها در بلژیک

تگ ها


لورنزو اینسینیه کارلو آنچلوتی کارلتو لیگ_قهرمانان_۲۰ ۲۰۱۹ لیگ قهرمانان ۲۰۱۹/۲۰ لیگ_قهرمانان_اروپا_20 2019 لیگ قهرمانان اروپا ناپولی فوتبال جهان فوتبال