حمله بزرگ رئال؛ کهکشانی‌ها پوگبا و نیمار را با‌هم می‌خواهند

رسانه‌های اسپانیایی مدعی شدند که باشگاه رئال مادرید برای جذب هم‌زمان نیمار و پوگبا دست به کار شده‌اند و برای جذب این دو ستاره هر کاری خواهند کرد....

رسانه‌های اسپانیایی مدعی شدند که باشگاه رئال مادرید برای جذب هم‌زمان نیمار و پوگبا دست به کار شده‌اند و برای جذب این دو ستاره هر کاری خواهند کرد.

به گزارش مدال؛ تنها نکته مثبت شکست تلخ رئال مادرید برابر اتلتیکومادرید، ماهِ آن بود: جولای! این یعنی کهکشانی‌ها هنوز می‌توانند تا پیش از شروع فصل جدید رقابت‌های لالیگا بازیکنان جدیدی را جذب کنند.

در دیدار دو تیم در آمریکا هیچ امتیازی رد و بدل نشد اما تصویری که «زین‌الدین زیدان» و شاگردانش ارائه دادند به معنای واقعی کلمه افتضاح بود. همین امر نیز موجب شد که باشگاه رئال مادرید برای جبران مافات دست بکار شود و در این راستا رسانه‌های اسپانیایی نزدیک به باشگاه مدعی شدند که پروژه فروش «خامس رودریگز» منتفی شده است.

ضمن اینکه مسئولان قوهای سپید از روز گذشته مذاکرات محرمانه و فشرده خود را با باشگاه‌های منچستریونایتد و پاری‌سن‌ژرمن آغاز کرده‌اند. هدف این مذاکرات نیز کاملاً مشخص است؛ مادریدی‌ها به صورت هم‌زمان به دنبال جذب «پل پوگبا» و «نیمار جونیور» هستند تا به این ترتیب تیم خود را با ستاره‌های بزرگی راهی رقابت‌های فصل جدید کنند.

بیشتر بخوانید:

لجبازی پاری‌سن‌ژرمن با بارسا و چشمک پاریسی‌ها به رئال