حمله به سرمربی ترابی و محمدی در قطر/ دندانپزشک نمی‌خواهیم!

سرمربی ایسلندی تیم فوتبال العربی قطر به خاطر کسب نتایج ضعیف تحت فشار رسانه‌ها و پیشکسوتان این باشگاه است که خواهان برکناری‌اش شده‌اند....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، باخت سنگین تیم فوتبال العربی در فینال جام « Ooredoo » به تیم السد کافی بود تا «هیمیر هالگریمسون» سرمربی ایسلندی العربی تحت فشار شدید رسانه های قطر قرار بگیرد. این تیم در حال حاضر مهدی ترابی و مهرداد محمدی دو بازیکن ایرانی را در اختیار دارد.

روزنامه «الشرق» قطر در شماره امروز خود در گفتگو با بازیکنان سابق و پیشکسوتان باشگاه العربی به شدت به هالگریمسون حمله کرده و از زبان پیشکسوتان خواهان اخراج وی شده است.

یکی از این گفتگوها به «علی المالکی» بازیکن سابق العربی اختصاص دارد. المالکی هالگریمسون را ضعیفترین مربی لیگ قطر دانست که در بازی خوانی مقابل السد ضعیف عمل کرد. وی گفت: اگر من به جای او بودم تغییرات لازم را برای نجات در مسابقه ایجاد می کردم. من انتظار این باخت را داشتم چون مربی ما به تیم حریف احترام نمی گذاشت.

وی سپس تاکید کرد: اگر العربی با همین روند ادامه بدهد احتمال سقوطش به لیگ دسته دو زیاد است. ما خواهان اخراج مربی و یافتن یک جایگزین باتجربه برای نجات تیم در زمان باقی مانده هستیم؛ یکی مثل «وسام رزق» و «عبدالله سعد». ما مربی می خواهیم نه دندانپزشک.

به گزارش خبرنگار مهر، هالگریمسون علاوه بر مربیگری در فوتبال، دندانپزشک هم هست و کنایه المالکی هم به همین جهت است.

بیشتر بخوانید:

پرسپولیس همچنان منتظر دلارهای مهدی ترابی از قطر

احتمال برکناری سرمربی تیم ترابی و محمدی در قطر قوت گرفت

 

 

تگ ها


العربی قطر مهرداد محمدی فوتبال جهان مهدی ترابی فوتبال