حمله به لاپورتا؛ به هواداران بارسا وعده پوچ نده

ویکتور فونت یکی از نامزدهای ریاست باشگاه بارسلونا برای اولین بار واکنشی تند و منفی علیه رقیبش خوان لاپورتا نشان داد....

به گزارش "ورزش سه"، ۱۵ روز دیگر انتخابات ریاست باشگاه بارسلونا برگزار خواهد شد و خوان لاپورتا و ویکتور فونت شانس های اول کسب عنوان ریاست محسوب می شوند. لاپورتا در تمام نظرسنجی ها بالاتر از فونت است و باید دید در دو هفته باقیمانده معادلات تغییر خواهد کرد یا خیر.

لاپورتا روز گذشته در جریان یک مصاحبه گفت که برای انتقالات تابستانی بارسا برنامه هایی ویژه دارد و تمام کارت هایش را رو خواهد کرد. فونت در واکنش به این ادعا به لاپورتا تاخت و او را متهم کرد که به هواداران وعده پوچ می دهد.

فونت در این رابطه گفت:« در بارسا ما نتوانستیم ۱.۵ میلیون یورو پول جور کنیم تا اریک گارسیا را زمستان از سیتی به خدمت بگیریم بعد لاپورتا وعده خرید ارلینگ هالند یا کلیان امباپه را به هواداران می دهد.

در بارسا امسال پولی برای خریدهای بزرگ نیست و بهتر است به هواداران وعده های پوچ و توخالی ندهیم. تابستان ۱۵۰ تا ۲۰۰ میلیون یورو بدهی جدید خواهیم داشت که شرایط را سخت تر خواهد کرد. به شخصه معتقدم هالند و امباپه استعدادهای بزرگی هستند و به راحتی می توان تیم را با چنین بازیکنانی تقویت کرد ولی وقتی پول نیست، باید روی بازیکنانی مثل کُنراد دلا فوئنته و  پدری سرمایه گذاری کنیم.»

فونت همچنین از لاپورتا برای رد مناظره مستقیم انتقاد کرد و آن را یک بی احترامی عنوان کرد. او از اعضای باشگاه خواست که به وعده های توخالی رای ندهند. نامزد ریاست بارسا ابراز امیدواری کرد که در صورت انتخاب، لیونل مسی را برای ماندن و تمدید قرارداد متقاعد کند و به ادامه کار رونالد کومان نیز رای اعتماد داد.

تگ ها


ارلینگ هالند لاپورتا لیونل مسی پاری سن ژرمن بروسیا دورتموند رونالد کومان کیلیان امباپه لالیگا فوتبال