حمله تند بگوویچ به دست‌نشان

به گزارش خبرنگار مدال وینکو که سومین سال حضور در شهر سیرجان را پشت سر می گذارد و امسال به قصد صعود به لیگ برتر تیم خود را به مسابقات روانه کرده بعد از تساوی هفته اول در بوشهر مقابل تیم شهرداری در خانه موفق به پیروزی 2 ـ 1 مقابل مس کرمان شد تا تیمش با 4 امتیاز و بدون باخت در رتبه سوم جدول قرار بگیرد ......

 به گزارش خبرنگار مدال وینکو که سومین سال حضور در شهر سیرجان را پشت سر می گذارد و امسال به قصد صعود به لیگ برتر تیم خود را به مسابقات روانه کرده بعد از تساوی هفته اول در بوشهر مقابل تیم شهرداری در خانه موفق به پیروزی 2 ـ 1 مقابل مس کرمان شد تا تیمش با 4 امتیاز و بدون باخت در رتبه سوم جدول قرار بگیرد. بگوویچ اما در پایا این بازی از سوی نادر دست نشان سرمربی تیم حریف متهم به این شد که به وی توهین کرده است.


اما بگوویچ در گفت و گو ضمن تکذیب حرف های دست نشان این اتهام را متوجه خود او می کند: من سال هاست که در فوتبال ایران کار کرده ام و همه من را می شناسند و می دانند که چه شخصیتی دارم، این صحبت ها اصلا درباره من صحت ندارد جالب است که آقای دست نشان را هم همه خوب می شناسند و می دانند که چطور کار می کند. آقای دست نشان حرف هایی که خودتان در کنار زمین زده اید را لطفا به من نسبت ندهید.
 

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال