حمله تند رئیس بایرن مونیخ به سنگربان بارسلونا

اولی هوینس رئیس باشگاه بایرن مونیخ به شدت از فدراسیون فوتبال آلمان و مارک آندره تراشتگن انتقاد کرده است...

به گزارش خبرنگار مدال، در هفته‌های اخیر تنش زیادی بین دو سنگربان تیم ملی آلمان یعنی مارک آندره تراشتگن و مانوئل نویر بر سر حضور ثابت در ترکیب مانشافت پیش آمده و این درگیری‌ها واکنش‌های بسیاری را به همراه داشته است. در این میان، اولی هوینس رئيس باشگاه بایرن مونیخ، امروز به شدت از صحبت‌های سنگربان بارسلونا، فدراسیون فوتبال آلمان و رسانه‌های این کشور انتقاد کرده است. او در این مورد گفت:

"واقعاً خنده‌دار است، مخصوصاً روندی که رسانه‌های مونیخ در پیش گرفته‌اند. رسانه‌های غرب آلمان به شدت از تراشتگن حمایت می‌کنند گویی که او ۱۷ بار قهرمان جام جهانی شده است! به علاوه از رسانه‌های جنوب آلمان نیز حمایتی از نویر نمی‌بینم. تراشتگن نباید آن حرف‌ها را به شکل علنی بیان می‌کرد زیرا او حقی در این مورد ندارد.

نویر سال‌ها بهترین دروازه‌بان دنیا بود، تا این‌ که آن مصدومیت برایش پیش آمد. اگر او دوباره تبدیل به همان بازیکن قبلی شود که به عقیده من شده، او شایسته شماره یک بودن در تیم ملی است. من انتظار حمایت بیشتری از فدراسیون فوتبال آلمان داشتم. ما اخیراً مشکلات زیادی با آنها پیدا کرده‌ایم.

اولین مورد، بیرون انداختن غیرمحترمانه سه بازیکن ما یعنی بواتنگ، مولر و هوملز از این تیم ملی بود و حالا هم دارند همان برنامه را برای نویر پیاده می‌کنند. تراشتگن نباید مساله‌ای که مربوط به سرمربی تیم ملی است، در رسانه‌ها به صورت علنی بیان می‌کرد. او دروازه‌بان خوبی است اما نویر خیلی از او بهتر است. مانوئل تا زمانی که آماده باشد بی‌شک سنگربان آلمان است و کسی حق ندارد این موضوع را زیر سوال ببرد."

اخبار مرتبط:

واکنش یواخیم لوو به درگیری لفظی نویر و تراشتگن

تگ ها


سنگربان بارسلونا درگیری نویر تراشتگن اولی هوینس فدراسیون فوتبال آلمان فوتبال جهان مانوئل نویر مارک آندره‌ تراشتگن بارسلونا بایرن مونیخ Bundesliga لالیگا فوتبال