حمله تند سرمربی تاریخ‌ساز به نایب رئیس فدراسیون

تیم والیبال زنان سایپا تهران هفته گذشته در جام باشگاه‌های آسیا موفق به کسب عنوان چهارمی شد، دستاوردی که برای نخستین‌بار برای والیبال ایران به دست آمد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تصور رسیدن به جمع چهار تیم برتر آسیا برای تیم والیبال زنان سایپا، اتفاقی دور از ذهن بود اما شاگردان مریم السادات هاشمی موفق به شگفتی‌سازی شدند و نخستین صعود یک تیم باشگاهی والیبال زنان ایران به جمع چهار تیم برتر قاره را رقم زدند و در نهایت به عنوان چهارمی رقابت‌ها دست پیدا کردند که دستاوردی بی‌سابقه برای والیبال زنان بود.

اما پس از این تاریخ‌سازی، استقبال سردی از دختران والیبالیست سایپا صورت پذیرفت و به جز حسین خبیری عضو هیات مدیره باشگاه سایپا و مدیر تشریفات باشگاه و البته خانواده بازیکنان، شخص دیگری در فرودگاه امام خمینی تهران به چشم نیامد که این مسئله موجب دلگیری اعضای تیم والیبال زنان سایپا به عنوان نماینده ایران جام باشگاه‌های آسیا شد.

مریم السادات هاشمی که در بازگشت به ایران چند نوبت مصاحبه تند علیه فدراسیون والیبال داشته، روز گذشته به فارس با انتقاد از غیبت نمایندگان فدراسیون والیبال در مراسم استقبال گفت: من گلایه دارم که چرا نایب رئیس فدراسیون نیامد. مگر این تیم نماینده ایران نبود؟ چرا کسی از فدراسیون نیامد؟

سرمربی تیم تاریخ‌ساز والیبال زنان سایپا هم‌چنین در گفتگویی دیگر با مهر به عملکرد ضعیف نایب رئیس زنان فدراسیون تاخته و این‌چنین درباره فریبا محمدیان اظهار داشته است: فریبا محمدیان چه کاری در مدت زمان حضور در فدراسیون برای والیبال زنان انجام داده است؟ قزاقستان تیمی است که در اروپا بازی می کند. تایلند ۴ عنوان قهرمانی آسیا را دارد و اینها اصلا حریفان ساده و آسانی نبوده اند.

وی افزود: در طول این سالها مگر چقدر از والیبال زنان حمایت کرده اند که حالا برخی انتظار نتایج بهتر داشتند؟ والیبال زنان ایران حدود ۲ سال هیچ مسابقه برون مرزی نداشته و به نظرم تیم سایپا با کسب عنوان چهارمی، یک شاهکار جهانی انجام داده است.

باید منتظر بود و دید واکنش فدراسیون والیبال به انتقادات سرمربی و بازیکنان تیم والیبال زنان سایپا چیست و آن‌ها چه استدلالی را درباره عدم حضور خود در مراسم استقبال بیان خواهند کرد و هم‌چنین نایب رئیس زنان فدراسیون چه پاسخی درباره اظهارات سرمربی خودروسازان دارد.

تگ ها


والیبال والیبال بانوان والیبال