حمله تند و بی‌ سابقه باشگاه استقلال به مدیرعامل فولاد

باشگاه استقلال بدون آنکه نامی از سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولاد بیاورد، حمله تندی را علیه وی صورت داد....

به گزارش خبرنگار مدال ، سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولاد امروز در واکنش به انتقادات استقلالی ها به حضور آیاندا پاتوسی در تیم جنوبی، مصاحبه ای را علیه مدیران تیم آبی پوش تهرانی انجام داد و حالا سایت رسمی استقلال در حالیکه اسمی از وی نیاورده علیه این مدیر موضع‌گیری کرده است.

در متن استقلالی‌ها آمده است:

اگر ادعای حرفه‌ای‌گری دارید، چطور به خود اجازه می‌دهید تا این حد درباره امور داخلی باشگاه استقلال صحبت کنید؟ آیا غیر از این است که همیشه  همین قدر غیرحرفه‌ای و متخلف بوده‌اید اما به لطف اینستاگرام و پوپولیسم حاکم بر فضای هواداری و بی‌اطلاعی مردم نسبت به مدیریت‌ پُر حرف و حدیث در باشگاه‌های بدون تماشاگر و ثروتمند تا توانستید برای خود جایگاه جعلی و دروغین ساختید؟

در شرایطی که عوام‌فریبی‌تان به کمک رسوایی‌های پرتعداد مدیریتی درباره ورود و خروج بازیکنان خارجی (مبتلا به هپاتیت) آمده است، هشدار می‌دهیم که از اظهار نظر درباره امور داخلی باشگاه استقلال خودداری کنید.

مدیری که نمی‌داند واریز مستقیم پول به بانک‌های اروپایی (و نه بانک‌های آسیایی و آفریقایی) تحت شدیدترین تحریم‌هاست، چطور به خود اجازه دخالت در امور رقیبان را می‌دهد؟

اگر هم از این مشکلات باخبر هستند، پس ژست صداقت این کاسبان لایک و فالوئر دروغی بیش نیست. کاسبانی که دم از استقلالی بودن می‌زنند اما به همان اندازه که برای رسیدن به صندلی مدیریت استقلال موج رسانه‌ای راه انداختند، به خاطر فتح صندلی مدیریت در باشگاه رقیب تهرانی هم خودشان را متعصب و هوادار نشان دادند! زمانش رسیده که دست از دلالی عاطفی برای فریب هواداران استقلال بردارید که در صورت تکرار، این بار به طور مستقیم و شفاف درباره عوام‌فریبی شما اطلاع‌رسانی خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید:

سعید آذری: استقلال در پلی آف آسیا بازی دارد، به دادش برسید!

باشگاه استقلال درباره ماجرای پاتوسی سند رو کرد

تگ ها


سعید آذری سعید آذری استقلال بیانیه استقلال بیانیه استقلال علیه آذری استقلال فولاد خوزستان ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال