حمله تند گل‌گهر به استقلال

بعد از بیانیه باشگاه استقلال و انتقاد به حضور بازیکن گابنی گل گهر، اکنون این باشگاه سیرجانی نیز در بیانیه‌ای تند پاسخ آن را داده است.&#۱۶۰;...

به گزارش "ورزش سه"، اعتراض باشگاه استقلال به حضور مهاجم گابنی در گل گهر که با مصاحبه امروز بیژن طاهری سرپرست استقلال همراه شده بود، اکنون با پاسخ تندی از سوی باشگاه سیرجانی همراه شده است. 

حیدر افسری سرپرست باشگاه گل گهر در این رابطه گفته است: ما قصد داشتیم با احترام و در کمال آرامش به کار خودمان ادامه دهیم و در مورد دیگر تیم‌ها صحبتی نکنیم. اما متاسفانه حرفهایی مطرح می‌شود که خلاف اخلاق حرفه‌ای و حتی عمومی است. در ماجرای انتقال بایناما به گل‌گهر ما همه مراحل قانونی را طی کردیم و پس از مکاتبه مستقیم فدراسیون فوتبال ایران با فدراسیون گابن مجوز بازی او صادر کرد و نص صریح قانون در هیچ حالتی او را بازیکن غیرقانونی نمی‌داند. اگر وکلای باشگاه تان حرف دیگری به شما زده اند فریب تان داده‌اند.

در بخش دیگری از این بیانیه که در قالب مصاحبه منتشر شده است با اشاره به نتایج این فصل استقلال آمده است: جای فرافکنی و انتقال استرس و فشار بابت هزینه‌های فراوان و نتیجه گیری ضعیف در زمین فوتبال تلاش کنید و به موفقیت برسید و دنبال گدایی امتیاز و آویزان شدن به دیگر باشگاه های  محترم نباشید.


سرپرست باشگاه گل گهر به ماجرای جذب آیاندا پاتوسی توسط باشگاه استقلال در گذشته پرداخته است و در این زمینه گفته: بهتر است در مورد حضور پاتوسی و بازی او برای استقلال صحبت کنید که هیچکدام از تشریفات قانونی را طی نکرد با دستنویس مربی وقت آفریقای جنوبی و داستان‌های عجیب در استقلال بازی کرد که اگر قرار به تغییر نتایج بود الان در دسته اول بازی می‌کردید.

ادامه کنایه‌های باشگاه گل گهر به رقیب خود با اشاره به جذب نفرات خارجی این فصل استقلال همراه شده است: در همین فصل بازبکنان خارجی شما بدون ضمانتنامه بانکی ثبت قرارداد کردند و با توسل به مراجع فراقانونی توانستید مجوز بازی آنها را بگیرید. راستی با ۴۰۰ میلیارد بدهی چطور مجوز حرفه ای گرفتید و یا نحوه گرفتن مجوز پزشکی مهاجم چهارصد هزاردلاری که خریدید چگونه طی شد؟ 

در شرایطی که باشگاه استقلال و بیژن طاهری درخواست کاهش ۸ امتیاز از گل گهر را داشته اند، افسری در این خصوص اینطور واکنش نشان داده است: فقط می‌توانم بگویم آقایان حداقل به علم ریاضیات احترام بگذارند و شمارش را یاد بگیرند چون ما از سه بازی هفت امتیاز گرفتیم و خوب نیست در عصر اینترنت ریاضیات ضعیفی داشته باشیم. آنهایی که این حرفها را به شما دیکته می‌کنند بهتر است به ریاضی ساده هم اهمیت بدهند و فرار رو به جلو را کنار بگذارند.

تگ ها


استقلال تهران گل گهرسیرجان