حمله تند یحیی گل محمدی به صداوسیما

سرمربی تیم پرسپولیس می‌گوید که بازیکنان او کاملا آماده دربی هستند...

به گزارش "ورزش سه"، یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم پرسپولیس در نشست خبری پیش از دربی حضور یافت و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. او از آمادگی تیمش صحبت کرد و همچنین درباره دریافت گل در دقایق پایانی اظهاراتی را انجام داد. مشروح صحبت‌های سرمربی پرسپولیس را می‌خوانید:

* فوتبال به خانه نشینی مردم کمک کرده است
یحیی در ابتدا گفت: قبل از هرچیز عید فطر را به همه مسلمانان جهان تبریک میگویم و آرزو دارم دعاهایشان مقبول خدا قرار بگیرد. یک تشکر ویژه هم بازهم باید داشته باشیم از کادر پزشکی داشته باشیم و این عزیزان را نباید فراموش کنیم چون در سخت ترین شرایط کار می‌کنند. تشکر ویژه هم از تمام بازیکنان و مربیان و دست اندر کاران برگزاری مسابقات داشته باشیم چون فوتبال باعث شده که خیلی از مردم در خانه بمانند و این کمکی به عدم انتقال ویروس است. فوتبالیست ها شرایط سختی دارند و جا دارد از تک تک آن‌ها قدردانی کنیم.

* بازیکنان ما آماده دربی هستند
وی درباره بازی عنوان کرد: دربی یک بازی ویژه و مخصوص است و حساسیت های خاص خود را به خصوص برای هواداران دارد. فکر کنم چیزی که سرنوشت و نتیجه دربی را مشخص می‌کند، داشتن تمرکز و روحیه برنده شدن است. امیدوارم این دو بخش را در بازی فردا داشته باشیم. بازیکنان ما آماده دربی هستند، البته بعد از بازی با سپاهان چند مصدوم دادیم و امیدواریم تا فردا بهبود پیدا کنند. دوست داریم بینندگان از بازی لذت ببرند و در نهایت هم نتیجه، نتیجه دلخواه ما باشد.

* هر امتیاز در قهرمانی موثر است
او درباره از دست دادن نتیجه در بازی رفت گفت: هفته های پایانی است و هر امتیاز از دست رفته، در قهرمانی تاثیر دارد. ما هم برای این سه امتیاز تمام تلاش و انرژی خودمان را می‌گذاریم. شرایط بازی را هم می‌دانیم به چه نحوی است اما شاید زود باشد و درباره اتفاقات فنی بعدا صحبت می‌کنیم.

* شرایط مصدومان واقعا مشخص نیست
یحیی درباره مصدومان عنوان کرد: واقعا چیزی مشخص نیست. ما زمان کمی برای کارهای ریکاوری داشتیم و دیروز هم بدون این بچه ها تمرین کردیم. شرایطشان زیاد تا دیروز خوب نبود اما ۲۴ ساعت تا مسابقه مانده. فکر کنم ساعت ها هم تاثیرگذار باشد در بازگشت آن ها.

* فقط کارشناس استقلالی می‌آورند
سرمربی پرسپولیس درباره برنامه ریزی لیگ توضیح داد: اعتراض را از روز اول و شاید از یک ماه پیش داشتیم اما متاسفانه توجهی به این موضوع نشد و این تبعیض به نظرم از نیم فصل اول وجود داشته و شرایط و برنامه بازی‌ها برای پرسپولیس مناسب نبود و شرایط سختی را برایمان درست کنند. انتظار زیادی هم نداشتیم و خواسته برابر و عدالت بود. استقلالی‌ها می‌خواستند با بازی برابر با ما بازی کنند، آن را اجرا کردند اما در بازی برگشت متاسفانه این اتفاق رخ نداد. تبعیض وجود داشته و نمی‌توانیم بگوییم نبوده. ما با خیلی چیزها مبارزه می‌کنیم و یکی برنامه ریزی مسابقات است و دیگری برنامه‌های چیپ صداوسیماست که همیشه از کارشناسان و مجری‌های استقلالی استفاده می‌کنند و به آب و آتش می‌زنند که داور پرسپولیسی است! حرف های سخیف می‌زنند و فشار به تیم داوری می‌آورند و حتی باشگاه استقلال هم بیانیه داده بود و این کاملا نگران کننده است. از همه کسانی که می‎‌توانند تاثیرگذار باشد این است که بگذارند آرامش برقرار شود و داوران کارشان را کنند.

تگ ها


پرسپولیس تهران دربی استقلال تهران یحیی گل محمدی