حمله دروازه‌بان پیشین عربستان به AFC/ عوامل مخرب ادامه دارد!

«محمد الدعیع» دروازه‌بان پیشین تیم ملی فوتبال عربستان از کنفدراسیون فوتبال آسیا به خاطر حذف تیم الهلال از لیگ قهرمانان انتقاد کرد و گفت: نوبت به سایر باشگاه‌های سعودی هم می‌رسد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، محمد الدعیع در گفتگو با روزنامه «الریاض» عربستان به کنفدراسیون فوتبال آسیا بابت حذف تیم الهلال از لیگ قهرمانان آسیا حمله کرد.

وی گفت: شک دارم که AFC به سود تیم هایی که تحت نظرش هستند کار کند بلکه این کنفدراسیون علیه تیم های قوی و ممتاز قاره آسیا است. به عنوان مثال آنچه که ما فقط در مورد باشگاه الهلال و نه سایر باشگاه های آسیا مشاهده کردیم این بود که ویروس کرونا فقط تیم الهلال را آلوده کرد. 

دروازه بان پیشین تیم ملی فوتبال عربستان با بیان اینکه AFC بین باشگاه ها تفاوت قائل شده است، ادامه داد: به نظر من کنفدراسیون فوتبال آسیا از یک سیاره دیگر آمده است، زیرا در ابتدا به صورت استثنایی و ویژه با این دور از مسابقات برخورد کرد اما زمانی که کار به ابتلای بازیکنان الهلال رسید، همه چیزی برای آن عادی و طبیعی شد.

وی از برگزاری مسابقات در کشور قطر اظهار تعجب کرد و گفت: AFC مسابقات را در کشور کوچکی برگزار کرد که بیشتر در معرض ابتلا به ویروس قرار دارد و کشورهای بزرگتر را نادیده گرفت. این مسئله هم احتمال ابتلا به کرونا را افزایش می دهد اما به نظر می رسد که هدف اصلی فقط باشگاه الهلال است. 

الدعیع همچنین از کمیته انضباطی کنفدراسیون آسیا به خاطر صدور زودهنگام رای علیه الهلال انتقاد کرد و این کمیته را تحت تاثیر AFC دانست. 

وی در بخش دیگری از صحبت هایش گفت: همه باید بدانند که بعد از الهلال، نوبت به دیگر باشگاه های سعودی نیز می رسد زیرا دست تجاوزکار و عوامل مخرب همچنان دراز است و در مراحل خواهیم دید که چه اتفاقی می افتد.

بیشتر بخوانید:

کمیته انضباطی AFC شکایت الهلال عربستان را رد کرد

محمد الشلهوب : چرا به قطر نرفتم؟

 

 

تگ ها


لیگ قهرمانان فوتبال آسیا الهلال عربستان کنفدراسیون فوتبال آسیا الهلال AFC Champions League فوتبال