حمله رئال در ساعات پایانی نقل‌وانتقالات

مسئولان باشگاه رئال مادرید قصد دارند در ساعات پایانی نقل‌وانتقالات اروپا، برای جذب هافبک مد نظر خود دست به کار شوند و پیشنهاد خود را به تاتنهام ارائه کنند....

به گزارش مدال؛ بر اساس اداعای رسانه‌های انگلیسی، مسئولان باشگاه رئال مادرید در ساعات پایانی نقل‌وانتقالات فوتبال اروپا، برای جذب «کریستین اریکسن» به تاتنهام پیشنهادی اغواکننده خواهند داد. هافبک دانمارکی در تابستان از علاقه خود به جدایی از اسپرز صحبت کرده بود و طبق گفته نشریه «سان» در ساعات پایانی نقل‌وانتقالات ممکن است به هدفش دست یابد.

تاتنهامی‌ها در موقعیت پیچیده‌ای هستند؛ از آنجایی که از اعتبار قرارداد فعلی اریکسن تنها یک سال دیگر باقی مانده، ممکن است او سال آینده به صورت رایگان تیم لندنی را ترک کند و به همین دلیل اسپرز شاید با فروش زیر قیمت او هم در این تابستان موافقت کنند.

طبق گزارش‌ها، رئال با علم به این شرایط می‌خواهد در آخرین ساعات نقل و انتقالات با ارائه پیشنهادی 65 میلیون پوندی به تاتنهام، آخرین شانس را به آنها برای فروش ستاره دانمارکی‌شان بدهند. اریکسن در آگوست 2013 با 11 میلیون پوند از آژاکس به تاتنهام پیوسته بود و فروش 65 میلیون پوندی او نزدیک به 54 میلیون پوند سود است. ضمن اینکه کهکشانی‌ها هافبک فعلی تاتنهام را بهترین جانشین برای «لوکا مودریچ» می‌داند، بازیکنی که سال 2013 از تاتنهام به خدمت گرفتند و حالا به نظر می‌رسد به سال‌های پایانی حضورش در سطح اول فوتبال جهان رسیده است.

بیشتر بخوانید:

شوک بزرگ به بارسا؛ بازگشت نیمار منتفی شد+ عکس

تگ ها


کریستین اریکسن کهکشانی‌ها اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات کریستین اریکسن تاتنهام رئال مادرید لیگ برتر لالیگا فوتبال