حمله شدید باشگاه مس کرمان به نود

باشگاه مس کرمان در آستانه برگزاری سه هفته پایانی رقابت های لیگ دسته اول فوتبال ایران، حمله تندی را به باشگاه ۹۰ ارومیه داشت....

به گزارش "ورزش سه" در حالی‌که در کورس رقابت برای صعود به لیگ برتر تیم هایی چون مس رفسنجان، مس کرمان، آلومینیوم اراک، نود ارومیه و خوشه طلایی ساوه حضور دارند، باشگاه مس کرمان با صدور بیانیه‌ای شدیدالحن خطاب به مسئولان باشگاه نود ارومیه، آن‌ها را کثیف ترین میزبان لیگ یک خواندند! در بیانیه تند باشگاه مس کرمان آمده است:

زمانی که کثیف ترین میزبان مسابقات این فصل لیگ یک مدعی فوتبال پاک می شود و برای چندمین بار صرفا در جهت حاشیه سازی برای تیم فوتبال مس کرمان، این تیم را به واسطه موضوعی که هیچ دخل و تصرفی در آن نداشت به ناپاکی متهم می کند، باید به حال فوتبال پاک هم گریست...!

تیم فوتبال نود ارومیه در دو سوم بازی هایی که در این فصل لیگ یک میزبانی کرد، کثیف ترین شگردهای ممکن در برگزاری بازی ها را در دستور کار قرار داد و برای کسب نتیجه در این بازی ها از هیچ توهین، ضرب و شتم، و ناسزایی نبود که دریغ کند و با این شیوه میزبانی خود، با آبروی مردمان با اصالت ارومیه هم بازی کرد.

این باشگاه در حالی امروز تنها به صرف ساختن حاشیه برای تیم فوتبال مس به دو بازی برگزار نشده این تیم اشاره می کند، که هرکه از کمترین سطح عقلانی بهره برده باشد می داند که در زمان عدم حضور تیمی که در مرحله اول خود را به شدت متضرر می کند، تیم حاضر در زمین عملا هیچ نقشی ندارد... زمانی که تیم های داماش و علم و ادب هم به دلیل مشکلات خود در کرمان حاضر نشدند در مرحله اول به شدت خود را متضرر کردند تا جایی که در جایگاه سقوط قرار گرفتند و سپس تیم مس کرمان را بنا به دلایلی که بارها گفته شد که در روند برگزاری بازی های خود و کسب پیروزی در داخل زمین، اخلال ایجاد شد، متضرر کردند.

اما کثیف ترین میزبان این فصل رقابت های لیگ یک با این موضوع همچنان به دنبال زیر سوال بردن جایگاه مس کرمان می باشد تا حتی مفهوم فوتبال پاک هم برای آن ها چیزی جز کثیف کاری فوتبالی نباشد...

باشگاه نود ارومیه هر زمان خواست از فوتبال پاک صحبت کند ابتدا یک بار فیلم میزبانی ها خود را در این فصل مرور کند و فحش و ناسزاها و ضرب و شتمی که به میهمانان خود وارد نمود را در ذهن چرخی بدهد و بعد از فوتبال پاک صحبت کند...این تیم که با اسم خصوصی بودن از بسیاری از تیم های متصل به دولت هم بیشتر خرج کرد و راه های درآمدش از بسیاری تیم های دیگر هم بیشتر بود، دوربین باشگاه مس کرمان که با ناجوانمردی تمام در دست این باشگاه باقی مانده است را می تواند به عنوان تندیس فوتبال پاک در گنجینه افتخارات خود قرار دهد و سپس از کثیفی های فوتبال صحبت کند.

تگ ها


دسته یک مس کرمان نود ارومیه