حمله عجیب هافبک سابق یووه به کریستیانو رونالدو

ماسیمو مائورو، هافبک سابق یوونتوس، انتقادات تندی را نسبت به کریستیانو رونالدو مطرح کرده است....

به گزارش "ورزش سه"، در تابستان ۲۰۱۸ یکی از مهمترین نقل و انتقالات سال‌های اخیر دنیای فوتبال رقم خورد و کریستیانو رونالدو بعد از پشت سر گذاشتن ۹ فصل شگفت انگیز در رئال مادرید این تیم را را ترک کرد و به یوونتوس پیوست تا چالش جدیدی را در فوتبال ایتالیا تجربه کند.

اگرچه فوق ستاره پرتغالی با بیانکونری روزهای نسبتا خوبی را تجربه کرده و اسکودتو را نیز فتح کرده است اما عدم موفقیت یوونتوس در لیگ قهرمانان اروپا و البته نزدیک شدن به یک سال پایانی قرارداد رونالدو باعث شده که شایعاتی در رابطه با احتمال جدایی این بازیکن از یووه در تابستان پیش رو به گوش برسد.

در همین راستا ماسیمو مائورو، هافبک سابق یوونتوس، در مصاحبه ای که با گاتزتا دلو اسپرت انجام داده توصیه کرده که رونالدو از این تیم جدا شود. او گفت: " رونالدو در هر جایی که بازی کرده هرگز نقش یک رهبر را نداشته و از این پس نیز همین گونه خواهد بود. رونالدو مانند یک شرکت است و گردش مالی اش برای او مهم تر از موفقیت تیم است. رونالدو هرگز باعث موفقیت هم‌تیمی‌هایش نمی شود بلکه تنها از آنها می خواهد که توپ را به او بدهند تا گلزنی کند. او یک بازیکن خودخواه است و تیم برایش مهم نیست.

از نظر نتایج، یوونتوس با او عملکرد بهتری نداشته و حتی در لیگ قهرمانان اروپا نیز بدتر عمل کرده است. به همین دلیل بهترین ایده برای یوونتوس و رونالدو جدایی از یکدیگر است."

تگ ها


کریستیانو رونالدو فوتبال جهان یوونتوس سری آ فوتبال