Banner

حمله مجری مشهور مادریدی به نیمار

توماس رونسرو مجری مشهور اسپانیایی و سردبیر روزنامه آاس در تازه‌ترین شو تلویزیونی خود انتقادات شدیدی علیه نیمار مطرح کرد....

به گزارش مدال، رونسرو که یکی از هواداران سرسخت رئال‌مادرید است در برنامه مشهور ال چیرینگیتو صحبت‌های تندی را علیه ستاره برزیلی پاریسن‌ژرمن مطرح کرد.
او در این برنامه گفت: اجازه نخواهیم داد که نیمار به رئال‌مادرید بپیوندد. نیمار 180 میلیون یورو ارزش ندارد، نباید رئال با او قرارداد امضا کند. نیمار دو سال پیش ارزش 180 میلیون یورو داشت که وقتی به برنابئو می‌آمد، همه ما را دچار ترس می‌کرد و سکوت استادیوم را فرا می‌گرفت.
رونسرو افزود: بازی نیمار شبیه گذشته نیست. او بیرون از جهان فوتبال زندگی می‌کند. او حالا در مغزش به تنها چیزی که فکر نمی‌کند، فوتبال است.
این روزنامه‌نگار مشهور تصریح کرد: او به جای اینکه جواب هوادارانی را بدهد که به او توهین کردند، در حال خوشگذرانی و شرکت در کنسرت موسیقی و کنار دریارفتن است. البته گاهی اوقات نیز در آغوش پدرش است.
رونسرو خاطرنشان کرد: چگونه می‌توانیم اجازه دهیم که نیمار به باشگاه ما بیاید، وقتی او در یک مقطع پول بیشتر بارسلونا را با رئال‌مادرید عوض کرد.
به یاد دارید وقتی او چپمیونزلیگ را فتح کرد، ان را روی پای خود تتو کرد. برای یک دقیقه هم که شده او حق ندارد به مادرید بیاید.
بیشتر بخوانید:
زمان تست‌های پزشکی نیمار در بارسلونا مشخص شد

تگ ها


توماس رونسرو رونسرو رئال مادرید سردبیر روزنامه آاس مجری طرفدار رئال رئال مادرید لالیگا فوتبال