حمله مدیرعامل سابق به مدیرعامل فعلی: از بوقچی می‌ترسد

امیر عابدینی مصاحبه ای داشته که در آن انتقاداتی را به گرشاسبی مطرح کرده است ......

امیر عابدینی مصاحبه ای داشته که در آن انتقاداتی را به گرشاسبی مطرح کرده است ...

امیر عابدینی مصاحبه ای داشته که در آن انتقاداتی را به گرشاسبی مطرح کرده است.

به گزارش خبرنگار سایت مدال، همه چیز از سکوهای ناآرام اهواز آغاز شد. دیدار دو تیم پرسپولیس و استقلال خوزستان در اهواز، کم حاشیه و جنگ و جدل و سنگ و خونریزی نداشت. اهوازی ها که مدعی بودند هواداران پرسپولیس در ورزشگاه آزادی در دیدار مقابل فولادخوزستان به آنها توهین کرده اند با توپ پر و البته جیب پر از سنگ به ورزشگاه غدیر آمدند و سنگ پرانی ها از همان دقایق ابتدایی آغاز شد. حواشی متعدد این بازی، گرمای هوای اهواز و ترس بازیکنان از سنگ و کلوخ هایی که سمت شان پرتاب می شد، همه و همه باعث شد تا بازی با کیفتی را شاهد نباشیم. دیداری که پرسپولیسی ها به شدت به نحوه برگزاری آن و میزبانی اهوازی ها معترض بوده و هستند و پرونده این بازی هم اکنون توسط کمیته انضباطی در دست بررسی است اما هنوز رایی صادر نشده است.

بعد از این دیدار بود که حسین ماهینی و سید جلال حسینی به همراه چندتن دیگر از بازیکنان پرسپولیس، سرانجام اختلاف شان را با مدیر کانون هواداران این تیم علنی کرده و این شخص را مسبب اصلی اتفاقات اهواز دانستند.

اختلاف و تنش بین بازیکنان به تمرین روز شنبه پرسپولیس هم کشیده شد و در روزی که قریب به 1000 نفر تماشاگر در ورزشگاه شهید کاظمی حضور داشت، جو سکوها ناآرام بود و شعار «لیدر نمی خوایم» به گوش می رسید. هوادارانی که با درخواست سیدجلال حسینی در تمرین حاضر شده بودند سعی در تشویق بازیکنان داشتند اما لیدرها از این امر ممنانعت می کردند و در این بین درگیری لفظی هم بین ماهینی و یکی از لیدرها پیش آمد. سرانجام هم تماشاگران از لیدرهای باشگاه جدا شده و به تشویق بازیکنان پرداختند. حمیدرضا گرشاسبی که در تمرین حضور داشت و سعی در آرام کردن جو ملتهب موجود و پایان دادن به حواشی داشت در انتهای تمرین عکسی را در کنار سیدجلال حسینی، حسین ماهینی و رئیس کانون هواداران باشگاه پرسپولیس منتشر کرد که ظاهر هردو کاپیتان پرسپولیس به خصوص ماهینی نشان دهنده این بود که این عکس به اجبار و به درخواست مدیرعامل و البته برای پایان دادن به حواشی گرفته شده است.

امیر عابدینی، مدیرعامل سابق تیم پرسپولیس در انتقاد به این کار گرشاسبی می گوید: «گرشاسبی از بوقچی می ترسد که کاپیتان ناراضی اش را در کنار بوقچی قرار می دهد»

عابدینی در ادامه صحیت هایش مطرح می کند: «آقایی که هنوز سرپرست است برایش یک بوقچی هم تعیین تکلیف می کند»

با این همه مدال، 48 ساعت قبل خبر داد که با توجه به جلساتی که در روزهای اخیر در باشگاه پرسپولیس برگزار شده، تغییر در کانون هواداران قطعی است و باید دید در نهایت چه تصمیمی در این خصوص برای آرام کردن جو حال حاضر اتخاذ می شود.