حمله منچستر به فاتی با کمک ایجنت رونالدو!

ژرژ مندس از سوی منچستریونایتد مامور شده تا رضایت انسو فاتی برای جدایی از بارسا را جلب کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، آنسو فاتی در ابتدای فصل جاری و زمانی که لیونل مسی و لوئیس سوارز مصدوم بودند، شانس بازی در تیم اول بارسا را پیدا کرد و به بهترین شکل نیز از این فرصت سود جست. او خیلی زود توانست چندین رکورد را در بارسا و حتی لیگ قهرمانان به ثبت برساند ولی به تدریج و با بازگشت ستاره های بارسا او نیز نیمکت نشین شد.

بارسلونا اما خوشبین است که فاتی با کسب تجربیات بیشتر، در فصول آینده بتواند به یک لیونل مسی جدید تبدیل شود و به همین دلیل با تمام پیشنهاداتی که برای وی رسیده، مخالفت کرده است.

فاتی رکورد جوان ترین گلزن بارسا در لالیگا و نیز جوان ترین گلزن تاریخ لیگ قهرمانان را در اختیار دارد و طبق ادعای هفته گذشته نشریه اسپورت، جوزپ ماریا بارتومئو رئیس بارسا اخیرا پیشنهادی ۱۰۰ میلیون یورویی برای این بازیکن را رد کرده است. او به باشگاه خواهان فاتی گفته است که این بازیکن فروشی نیست و روی او برای آینده حساب ویژه ای باز کرده اند. این پیشنهاد از سوی منچستریونایتد بود.

طبق ادعای امروز اسپورت، منچستریونایتد با وجود پاسخ منفی بارسا ناامید نشده و از طریق برقراری ارتباط با ژرژ مندس ایجنت رونالدو از وی خواسته تا به عنوان واسطه با آنسو فاتی وارد مذاکره شود. مندس پیشنهاد جدید یونایتد را به اطلاع فاتی رسانده و بر این اساس او در صورت انتقال به این باشگاه، تا سه برابر دستمزد فعلی خود را دریافت خواهد کرد. یونایتد در صورت پاسخ مثبت فاتی به صورت جدی با بارسا وارد مذاکره می شود.

طبق این گزارش، فاتی فعلا تمرکزش را روی ۱۱ بازی باقیمانده تا انتهای فصل گذاشته ولی بازگشت لوئیس سوارز از مصدومیت و نیز شایعات انتقال لائوتارو به بارسا باعث شده تا او در مورد آینده اش در باشگاه کاتالان دچار تردیدهایی شود.

در چنین شرایطی به نظر می رسد بارسا باید در مورد تمدید قرارداد با فاتی عجله کند. در قرارداد پیشنهادی بارسا، دستمزد فاتی دو برابر می شود و رقم فسخش نیز از ۱۷۰ میلیون یورو به ۴۰۰ میلیون یورو افزایش پیدا خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:
هیچکس جلودار بایرن نیست؛ رکورد پشت رکورد
لابی چین برای اخراج پسر فوتبالیست منتقد سیاسی!
کورنتین تولیسو، خرید ایده‌آل برای منچستریونایتد

تگ ها


بازیکنان کریستیانو رونالدو خورخه مندس فوتبال جهان نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات آنسو فاتی منچستر یونایتد یوونتوس بارسلونا فوتبال