حمله موتورسواران به دو بازیکن آرسنال

مسوت اوزیل و سئاد کولاشیناچ امروز در لندن به وسیله موتور سوارانی با چاقو مورد حمله قرار گرفتند اما آسیبی به آنها نرسید...

مسوت اوزیل و سئاد کولاشیناچ امروز در لندن به وسیله موتور سوارانی با چاقو مورد حمله قرار گرفتند اما آسیبی به آنها نرسید

دو بازیکن آرسنال با چاقو مورد حمله قرار گرفتند.
به گزارش مدال، امروز اوزیل با اتومبیل مرسدس G-class اش در خیابان گلدرز گرین رود لندن در حال رانندگی بود که موتور سوارانی که به چاقو مسلح بودند، شروع به تعقیب او کرد.
این ستاره آلمانی که از این شرایط دچار وحشت شده بود، از اتومبیلش پیاده شد و با پای پیاده، فرار کرد. در آن نزدیکی یک رستوران ترک بود که کارکنان آن با شناختن اوزیل، برای دفاع از او وارد عمل شدند.
ضمن اینکه کولاشیناچ هم که همراه اوزیل بود، با  دست خالی با یکی از مورتور سواران مسلح وارد درگیری شد. بعد از دقایقی، پلیس هم خود را به محل حادثه رساند و از اوزیل و کولاشیناچ در مورد این اتفاق سوال کرد.
یکی از سخنگویان آرسنال با تایید اینکه دو بازیکن این تیم، امروز دچار این حادثه شدند، گفت:" ما با هر دو بازیکن در تماس بودیم و حال آنها خوب است.
یک شاهد عینی هم به دیلی میل گفت:" واقعا اتفاق عجیب و دیوانه کننده ای بود. ماشین او خالی وسط خیابان ایستاده بود و درهای آن باز بود. اوزیل کاملا ترسیده بود؛ و مانن هر کسی که با چاقو مورد تعقیب قرار بگیرد، فرار کرد. به نظر می رسید او برای نجات جانش فرار می کند. من دیدم که او وارد رستوران شد و موتور سوار هم او را تعقیب می کرد.
موتورسواران کلاه داشتند و کاملا سیاه پوشیده بودند و در این هوای گرم، آستین بلند تن شان بود.واقعا شرایط عجیبی بود."
آرسنال به تازگی تور آمریکایی اش را به پایان رسید و اوزیل و کولاشیناچ که همراه تیم شان بودند، به تازگی به لندن برگشتند.

بیشتر بخوانید:

میلیاردر ایرانی به دنبال جواهر یوونتوس