حمله میداودی به شفر: چرا رو به نیمکت ما شادی کردی؟

......

 

میلادد میداودی که از دو باخت پشت سر هم تیم شهرش به شدت عصبانی بود، داد و بیداد کنان رو به هر کس دم دستش بود اعتراض می‌کرد.

به گزارش مدال، بی‌گمان دیدار عقب‌افتاده نفت مسجدسلیمان و استقلال را باید یکی از پرحاشیه‌ترین مسابقات هفته‌های اخیر در لیگ هجدهم دانست. شاید دو بازی پشت سر هم بین این دو تیم موجب شد چنین وضعیتی رخ دهد ولی هرچه بود در نهایت به خیر گذشت، چون لااقل خونی از بینی کسی بر زمین نریخت!
بداخلاقی از درون زمین شروع شد!
پیش از اینکه استقلالی‌ها زمین را ترک کنند وقتی می‌خواستند با بازیکنان تیم حریف دست بدهند و با آن‌ها خداحافظی کنند متوجه عصبانیت آن‌ها از خودشان شدند! البته نه هر ۱۰ نفر بازیکن درون میدان ولی طبق گفته نزدیکان تیم استقلال بیشتر اعضای تیم نفت مسجدسلیمان با بی‌اعتنایی به استقلالی‌ها یا از رویارویی با آن‌ها تمرُّد می‌کردند یا متلکی می‌انداختند و برد استقلال را «ورزشی» نمی‌دانستند!
راهروی امن یا راهروی هواداران؟
آن‌هایی که با تیم مسیر راهروی رختکن را در پیش گرفته بودند بر این باور بودند که مسیر منتهی به رختکن به هر راهرویی شبیه بود الا مسیری که آن‌ها در آن قدم می‌زدند! هر فردی مسئول و غیرمسئول در آن راهرو تردد می‌کرد و بعضاً متلک یا حرفی هم به بازیکنان و مربیان استقلال می‌گفت: با این مضمون که «داور نبود هم می‌بردید؟»
نیرو‌های حراست تماشاگر شدند!
بی‌توجهی به حضور افراد غیرمسئول در راهرو و اطراف در رختکن استقلال باعث شده بود مسئولان دور و بری تیم استقلال با مراجعه به مأموران حراست دلیل این بی‌نظمی و هرج و مرج را بپرسند که البته گفته می‌شود آن‌ها فقط تماشا می‌کردند و هیچ ترتیب اثری در این باره داده نمی‌شد!
داد و فریاد میداودی بر سر شفر!
میلادد میداودی که از دو باخت پشت سر هم تیم شهرش به شدت عصبانی بود، داد و بیداد کنان رو به هر کس دم دستش بود اعتراض می‌کرد. او که رختکن تیمش نزدیک رختکن تیم استقلال بود به جای ورود به رختکن ایستاده بود و مطالبی را به زبان می‌آورد که مشخص می‌کرد از دست شفر هم عصبانی است! یکی از اطرافیان استقلال می‌گفت: میداودی با اشاره به نحوه شادی کردن شفر بعد از گل دوم استقلال رو به نیمکت تیمش ادای او را درمی‌آورده و ایراد می‌گرفته که چرا او بعد از گل رو به نیمکت مسجدسلیمانی‌ها ایستاده و شادی کرده است؟

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال