حمله هواداران به هیات مدیره استقلال و پرسپولیس

پست های اینستاگرامی متوالی احمد سعادتمند رییس هیات مدیره آبی ها با انتقاد شدید هوادران همراه بوده و آنها بر این باورند که رییس هیات مدیره می خواهد خود را در بردها سهیم نشان دهد....

پست های اینستاگرامی متوالی احمد سعادتمند رییس هیات مدیره آبی ها با انتقاد شدید هوادران همراه بوده و آنها بر این باورند که رییس هیات مدیره می خواهد خود را در بردها سهیم نشان دهد.

به گزارش مدال،‌ برخی های رسانه های استقلالی  ضمن طرح این انتقاد کنایه زده اند که سعادتمند پست های خود درباره پرسپولیس را حذف کرده و این در حالی است که در مقطعی هوادران پرسپولیس به شدت به احتمال مدیر عامل شدن سعادتمند واکنش نشان داده و با رجوع به پست ها و فالوئرها او را یک استقلالی می دانستند. حالا سعادتمند که در وزارت ورزش سمت داشته و سابقه فعالیت به عنوان سرپرست در برخی فدراسیون ها و همجنین کاندیدا شدن را دارد بشدت تحت فشار قرار گرفته و درست در چنین شرایطی هجمه های تندتری را در فضای مجازی علیه جعفر کاشانی رییس هیات مدیره پرسپولیس شاهد هستیم. 
اظهار نظر کاشانی با جملاتی چون برانکو پرسپولیس را قهرمان نکرده و رفتن یا آمدن یک نفر در شخصیت پرسپولیس تاثیر نمی گذارد منجر به آن شده که تندترین هجمه ها علیه این پیشکسوت را شاهد باشیم چرا که در دو روز گذشته اعتراض ها به عدم پرداخت مطالبات نهصد هزار دلاری برانکو با این شائبه نزد هوادران پرسپولیس همراه بوده که می خواهند برانکو را فراری دهند و این جمله برانکو در کنفرانس خبری قبل از بازی که یکسال دیگر قرارداد دارم امادو ماه و شش ماه  بعد معلوم نیست چه اتفاقی رخ دهد بدلیل ناراحتی سرمربی سرخ ها از شرایط کنونی بوده است. هواداران پرسپولیس در این شرایط با مصاحبه کاشانی مواجه شده اند و حالا حمله به روسای هیات مدیره سرخابی ها را شاهد هستیم. حمله با کاشانی تندتر و اعتراض به سعادتمند کمتر.