حمله هواداران PSG به توئیتر همسر ایکاردی

نمایش ضعیف مائورو ایکاردی در بازی شب گذشته برابر آتالانتا نارضایتی گسترده هواداران پی اس جی را به دنبال داشت....

به گزارش "ورزش سه"، پی اس جی شب گذشته در دیداری دراماتیک توانست ۲-۱ از سد آتالانتا بگذرد و راهی نیمه نهایی لیگ قهرمانان شود. در این بازی پی اس جی تا دقیقه ۹۰ با یک گل عقب بود ولی به لطف درخشش نیمار و گلزنی های مارکینیوس و چوپو موتینگ طی دو دقیقه به دو گل دست یافت و برنده شد.

دو روز پیش توماس توخل سرمربی پی اس جی در نشست خبری قبل از دیدار مقابل آتالانتا مدعی شد این مسابقه بهترین فرصت برای مائورو ایکاردی است تا توانایی های خود را ثابت کند، اما علی رغم صعود پاریسی ها به نیمه نهایی لیگ قهرمانان، مائوریتو نمایش بسیار ضعیفی در طول دقایق حضور در میدان ارائه داد.

ایکاردی در این دیدار تنها یک بار درون محوطه آتالانتا توپ را لمس کرد و همان یک بار نیز موفق به ضربه زدن به سمت دروازه حریف شد که البته ضربه او خارج از چارچوب رفت. البته مائوریتو یک بار نیز موفق به خلق موقعیت برای هم تیمی هایش شد، اما در نهایت آنقدر بد بازی کرد که در شرایطی که پاری سن ژرمن نیاز به گل داشت، توماس توخل این بازیکن را در نیمه دوم تعویض کرد.

پس از اتمام بازی وندا نارا همسر خبرساز ایکاردی در توئیتر خود نوشت:« صعود به نیمه نهایی چمپیونزلیگ».

توئیتی که بهانه ای برای حمله اعتراضی هواداران پی اس جی شد و آنها با نوشتن نظرات انتقادی خود نشان دادند که از عملکرد ستاره آرژانتینی راضی نیستند.

بالغ بر ۲۰۰ نظر زیر پست وندا نارا نوشته شده که اکثریت در انتقاد از بازی ایکاردی بود.

نظراتی چون بهتر است به جای باربیکیو به فکر فوتبال باشد... بله صعود کردیم ولی نه به خاطر شوهرت.....دقیقا نقش ایکاردی چه بود؟... همان بهتر که تعویض شد و.... گوشه ای از انتقادات گسترده هواداران باشگاه پاریسی بود.

ایکاردی تابستان گذشته قرضی با بند خرید دائمی از اینتر به پی اس جی پیوست و در توانست در ۳۴ بازی در همه رقابت ها ۲۰ گل به ثمر برساند و اخیرا نیز قراردادش با پرداخت ۵۰ میلیون یورو دائمی شد. به نظر می رسد این ۲۰ گل برای جلب رضایت هواداران کافی نبوده و آنها منتظر درخشش او در مراحل حساس لیگ قهرمانان بودند.

تگ ها


مائورو ایکاردی پاری سن ژرمن