حمیداوی: اگر فشار نمی‌آوردند تیم ما امروز بدون سرمربی نبود!

حمیداوی، در خصوص ماجرای جدایی گل‌محمدی گفت: من به ضرس قاطع می‌گویم که فشار وجود داشته، در غیر این صورت تیم ما نباید امروز بدون سرمربی می‌شد....

به گزارش مدال، فرهاد حمیداوی مالک باشگاه شهرخودرو خراسان، در خصوص ماجرای جدایی یحیی گل محمدی از این تیم و پیوستنش به پرسپولیس اظهار داشت: انصاری فرد مدیرعامل پرسپولیس، ‏ می‌گوید ۲ جلسه داشتیم در صورتی که برای موضوع گل محمدی ۳ جلسه برگزار کردیم. فقط امروز، روز شلوغی برای ما نبود چرا که در واقع ۳ روز شلوغ را پشت سر گذاشتیم. در ۷۲ ساعت گذشته تنها ۳ ساعت خوابیدم.

آیا یک تیم به‌ خاطر مبالغ ۲ یا ۳  میلیارد تومان از مربی خودش که یک سرمایه ملی است، می‌گذرد؟

حمیداوی ادامه داد: دوست خوبم انصاری فرد اشاره کرد که هیچ فشاری از سوی باشگاه پرسپولیس برای جدایی گل محمدی وجود نداشته است. این صحبت انصاری‌فرد با درایت تمام گفته شده است. بله، از سوی انصاری‌فرد هیچ فشاری وجود نداشته است، اما من یک سوال دارم. وقتی یک سازمان خصوصی اقدام به باشگاه داری کرده و چیزی حدود ۴۰ تا ۵۰ میلیارد تومان هزینه می‌کند، آن هم برای تیمی که آسیایی شده و یک هفته بعد در رقابت‌های آسیایی باید به میدان برود، به‌ خاطر مبالغ ۲ یا ۳  میلیارد تومان از مربی خودش که یک سرمایه ملی است، می‌گذرد؟

نقل و انتقالات شهرخودرو با نظر گل‌محمدی انجام شده است
او با اشاره به صحبت‌های انصاری‌فرد افزود: در یک سایتی دیدم که انصاری فرد مصاحبه کرده و گفته است شهر خودرو در ماجرای انتقال گل محمدی بیزینس کرده است. ۶ یا هفت بازیکن تیم را به خواست سرمربی وقت از دست دادیم و همین تعداد بازیکن را با نظر مربی جذب کردیم. همین حالا هم به دنبال یک مهاجم اوکراینی هستیم. برای این بازیکن حدود ۳۰۰ هزار دلار هزینه کردیم و همه این‌ها با تفکرات مربی تیم بوده است.

 

یک سنگ بزرگ را مقابل راه پرسپولیس قرار دادیم تا از خیر گل‌محمدی بگذرند
مالک باشگاه شهرخودرو با اشاره به مبلغ رضایت‌نامه این باشگاه برای گل‌محمدی گفت: ما یک سنگ بزرگ را مقابل راه پرسپولیس قرار دادیم تا آن‌ها از خیر گل محمدی بگذرند،  اما نه تنها پرسپولیس از خیر گل‌محمدی نگذشت، بلکه فشار‌ها بیشتر شد. نمی‌توانم اشاره کنم که این فشار‌ها از کجا بوده است، اما استدلال من منطقی است. این استدلال اثبات می‌کند که فشار‌هایی وجود داشته است.

جمع کردن تیم با این اتفاقات کار بسیار سختی است
حمیداوی در خصوص جدایی گل‌محمدی ادامه داد: باشگاهی که ۵۰ میلیارد تومان هزینه کرده باشد، به خاطر دو یا سه میلیارد مربی خود را از دست می‌دهد؟ باید به سرعت سرمربی جدید را معرفی کنیم. روز جمعه بازی خواهیم داشت و ۴ روز بعد از آن، یک بازی مهم آسیایی در پیش داریم. جمع کردن تیم با این اتفاقات کار بسیار سختی است. به هواداران تیم اعلام می‌کنم که با اتحاد جلو می‌رویم و قول می‌دهم که پرچم خراسان به اهتزاز در بیاید و با نتایج خوب اتفاقات خوبی را رقم بزنیم.

برای جدایی گل‌محمدی فشار وجود داشت 
او در مورد صحبت‌های انصاری فرد گفت: من صحبت‌های انصاری فرد را تایید می‌کنم که هیچ فشاری از سوی باشگاه پرسپولیس به ما وارد نشده است. آن‌ها به دفتر باشگاه شهر خودرو آمدند و چنین سنگی را مقابل راهشان قرار دادیم تا این اتفاق رخ ندهد. در نهایت که یحیی سرمربی تیم پرسپولیس شد و من به ضرس قاطع می‌گویم که فشار وجود داشته و این فشار بسیار هم قوی بوده است. در غیر این صورت تیم ما نباید امروز بدون سرمربی می‌شد.

بازیکنان جدا شده از شهر خودرو با نظر گل‌محمدی از تیم جدا شدند

حمیداوی درباره نقل و انتقالات شهرخودرو بیان کرد: زمانی که گل محمدی سرمربی تیم شهر خودرو بود اسامی تمام بازیکنان مد نظر خود را به ما اعلام کرد. ما نیز اقدامات لازم برای جذب آن‌ها را انجام دادیم. بازیکنان جدا شده از شهر خودرو با نظر گل‌محمدی از تیم جدا شدند. مهاجم اوکراینی به زودی برای عقد قرارداد با ما وارد ایران می‌شود تا تیم‌ تکمیل شود و برای بازی با شاهین بوشهر آماده شویم.

سرمربی جدید را سه‌شنبه معرفی خواهیم کرد
حمیداوی تصریح کرد: فکرمی کنم سه‌شنبه بعد از ظهر یک کنفرانس خبری خواهیم داشت و نام سرمربی جدید را اعلام خواهیم کرد. منصوریان یکی از گزینه‌های ما است که در هیئت مدیره این گزینه بررسی شده است. منصوریان و سرآسیایی گزینه‌های ایرانی هستند و یک پرتغالی گزینه خارجی ما است.

بیشتر بخوانید:

انصاری‌فرد: هیچ وزیری برای رضایتنامه گل‌محمدی تماس نگرفته است

واکنش باشگاه شهرخودرو به جدایی گل‌محمدی: زورمان نرسید!

 

 

تگ ها


فوتبال ایران فرهاد حمیداوی پرسپولیس شهر خودرو محمد حسن انصاری فرد فوتبال