حمیداوی: این اوج بی‌عدالتی بود !

مالک باشگاه شهرخودرو از داوری بازی تیمش مقابل استقلال انتقاد کرد و گفت به دنبال آن است تا از حق فوتبال خراسان دفاع کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پس از سکوت دو روزه فرهاد حمیداوی مالک باشگاه شهرخودرو درباره تساوی تیمش برابر استقلال و حواشی پیرامونی آن از جمله داوری بازی که پر حرف و حدیث بود، او در گفتگو با برنامه شب های فوتبالی شبکه ورزش در این‌باره گفت: باید پیامی را به آقای بهاروند ارسال کنم؛ البته اگر ما حرفی را بزنیم از سوی کمیته انضباطی جریمه می‌شویم اما با علم به اینکه می‌دانم جریمه خواهم شد، از حق فوتبال خراسان دفاع می‌کنم.

وی افزود: با افتخار می‌گویم که سرباز فوتبال خراسان هستم و باید بگویم که در بازی مقابل استقلال سر تیم ما را بریدند؛ تمامی کارشناسان داوری هم در خصوص صحنه‌های بازی اعلام نظر کرده اند و در اوج ناعدالتی ۲ امتیاز از دست دادیم و استقلال با امتیاز از مشهد به تهران بازگشت.

حمیداوی در بخش پایانی صحبت‌های خود گفت: برای تیم استقلال احترام زیادی قائلم و آن‌ها تیم بزرگی هستند اما در بازی مقابل ما حرفی برای گفتن نداشتند؛ داور سر تیم‌مان را برید و من وظیفه دارم از حق تیمم دفاع کنم.

بیشتر بخوانید:
بررسی صحنه‌های بحث‌برانگیز شهرخودرو- استقلال

شهرخودرو- استقلال؛ کدامیک از داوری سود بردند؟

 

 

تگ ها


فرهاد حمیداوی فوتبال ایران شهر خودرو فوتبال