حمیداوی: دوم جدولیم اما هنوز سر حرفم هستم

مالک باشگاه شهرخودرو گفت: اگر امروز در رده دوم جدول رده‌بندی هستیم اما هنوز پای حرفی که بابت تعطیلی لیگ زده‌ام، هستم....

به گزارش "ورزش سه"، فرهاد حمیداوی پس از پیروزی دو بر یک شهرخودرو خراسان برابر ذوب‌آهن اصفهان اظهار داشت: ابتدا باید این پیروزی را به بازیکنان، کادر فنی و هواداران شهرخودرو تبریک بگویم. تیم ما یک فوتبال زیبا و مالکانه را برابر تیم دونده و جوان ذوب‌آهن اصفهان به نمایش گذاشتند و سه امتیازی را به دست آورد که حق تیم شهرخودرو از این زیبا بازی بود.


وی افزود: ذوب‌آهن هم انصافا بسیار با انگیزه ظاهر شد و برابر شهرخودرو پا پس نگذاشت که باید به کادر مدیریتی و فنی این باشگاه خوب و ریشه‌دار اصفهانی تبریک بگویم.


مالک باشگاه شهرخودرو یادآور شد: با اینکه حداقل امروز در رده دوم جدول رده‌بندی هستیم و مقابل ذوب‌آهن هم نشان دادیم که فوتبالی عقب نیستیم، مضاف بر اینکه با پرداخت ۸۰درصدی قراردادها ثابت شد که مشکل مالی هم نداریم؛ باز سر حرف‌های خودم استوار هستم و اعتقاد دارم بازی در این شرایط بسیار خطرناک است و نباید ریسک کرد.


وی با اشاره به صحبت‌های دبیر کارگروه مراقبت و درمان کوید۱۹ دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: با اینکه اعلام می‌شود حداقل شهر مشهد از مرحله قرمز عبور کرده و در رسانه‌ها وضعیت «هشدار بسیار بالا» اعلام کرده‌اند، باز برخی مدعی هستند که لیگ‌برتر باید تحت هر شرایطی برگزار شود.


حمیداوی در خاتمه یادآور شد: به هر ترتیب بازیکنان ما در این بازی تمام توان خود را در ورزشگاه امام رضا (ع) را به اجرا گذاشتند اما نبود تماشاگران در استادیوم، در این شرایط وخیم کرونا واقعا حس شد و نشان داد که فوتبال بدون تماشاگر معنایی ندارد. ای کاش کرونایی در کار نبود.

تگ ها


فرهاد حمیداوی شهر خودرو