حمیداوی: زنوزی دنبال چیست؟/ نه مجسمه می‌خواهیم نه خدماتی مثل مجسمه!

فرهاد حمیداوی مالک باشگاه شهر خودرو در مورد دیدار تدارکاتی این تیم برابر پیکان، تاخیر در آغاز لیگ نوزدهم و مسائل به وجود آمده با باشگاه تراکتور صحبت کرد...

فرهاد حمیداوی مالک باشگاه شهر خودرو در مورد دیدار تدارکاتی این تیم برابر پیکان، تاخیر در آغاز لیگ نوزدهم و مسائل به وجود آمده با باشگاه تراکتور صحبت کرد

مالک باشگاه شهرخودرو گفت: از مسئولان مشهد می‌خواهم که دست از کنایه‌هایی که به ما می‌زنند بردارند و نگویند به این تیم می‌گویند شهرخودرو تهران! بهتر است به ما یک زمین تمرین در مشهد بدهند تا در مشهد تمرین کنیم.
به گزارش مدال، فرهاد حمیداوی بعد از مساوی یک بر یک مقابل پیکان در دیداری دوستانه در جمع خبرنگاران در مورد اینکه چرا در بخش ویژه ورزشگاه ننشست، گفت: فکر می کنم در ورزشگاه تقریبا خالی، جایگاه ویژه با تماشاگران فرقی ندارد اما نمی‌دانم چرا هر وقت در زمین پیکان بازی می کنیم هوا طوفانی می شود.
وی در مورد برگزاری قرعه کشی لیگ برتر در مشهد گفت: همه تیم ها و مدیران در مورد قرعه کشی لیگ صحبت کرده اند و همه می دانند باشگاه ها متضرر می شوند و بازیکنان ممکن است مصدوم شوند.  من هم شنیده ام که قرعه کشی در مشهد است اما چیزی به طور رسمی ندیده ام.
وی در مورد چالش با باشگاه تراکتورسازی و شهر خودرو گفت: از ورزش از نگاه دو نیمه شب تماسی داشتم با احترامی که برای زنوزی قائل هستم و می دانم مدیریت باشگاه خصوصی خیلی مشکل است اما نمی‌دانم زنوزی دنبال چه می‌گردد؟ تمامی مدارک هست و فدراسیون باید پاسخ بدهد و چیزی عاید باشگاه تراکتورسازی نمی‌شود.
حمیداوی در مورد اینکه گل محمدی گفته باشگاه در نقل و انتقالات خوب نبوده  و به نوعی فرار رو به جلوست، گفت: گل‌محمدی با تدبیر و با هوش هست و می‌داند چه می گوید و در نقل و انتقالات نسبت به فصل گذشته بهتر بودیم.  بحث فرار رو به جلو را قبول ندارم. گل محمدی عملکردش مشخص است او با بازیکنان لیگ یک هم خوب نتیجه گرفته است. به عنوان نفر اول فنی همیشه استرس  برای نتیجه گرفتن دارد.
وی در مورد عدم همکاری شهرداری مشهد با این تیم و خدماتی مثل ساخت مجسمه، گفت: نه مجسمه می خواهیم نه خدماتی مثل مجسمه فقط از مسئولان مشهد می  خواهم که دست از کنایه هایی که به ما می زنند بردارند و نگویند به این تیم می گویند شهرخودرو تهران! بهتر است به ما یک زمین تمرین در مشهد بدهندتا در مشهد تمرین کنیم.
مالک باشگاه شهر خودرو در مورد دریافت مجوز حرفه ای باشگاه گفت: برای دریافت مجوز  حرفه ای باشگاه هم مشکلی نداشتیم.
حمیداوی در مورد بحث نقل و انتقال پول بین استقلال و فیفا گفت: با فتحی هم تلفنی صحبت کردم عزیزان به مسایلی اشاره کردند. من از فتحی هم گلایه کردم آبان سال قبل استعلامی از فیفا گرفتیم در مورد بدهی و طلب باشگاه، که آنها گفتند 130 هزار دلار به پروپیچ بدهکاریم و 150 هزار دلار طلب داریم که فیفا نامه زد شما تحریم هستید و نمی توانید پول بگیرید ما هم به فیفا نامه زدیم که  مگر نمی گویید فوتبال سیاسی نیست  و در نهایت این پول تهاتر شد، ولی باشگاه استقلال اعلام کرد ما خودمان کار را کردیم ولی روزی که ما این کار را کردیم نگفتیم این کار را کردیم. نامه فروردین ماه خودمان را داریم که برای تهاتر پول فرستاده شد اما مسئولان استقلال در ابتدای مرداد گفتند ما خودمان انجام دادیم مهم این است که ارزی به ناحق از کشورمان خارج نشود.
وی در مورد عملکرد نقل و انتقالات باشگاه شهرخودرو گفت: شما که گفتید عملکردمان خوب نبوده اما رحمتی، باقری ، فرشاد محمدی مهر را جذب کردیم بازهم باید بگویم! در نقل و انتقالات خوب عمل کردیم و همچنان پنجره ما باز است.
حمیدوای در مورد مذاکره با شایان مصلح و عدم توافق  بخاطر پیشنهاد یک و نیم میلیاردی گفت واقعیت این است که سه چهار ابهام داشتیم یکی اش فقط بحث مالی بوده هنوز در حال مذاکره هستیم و شاید اتفاق بیفتد.

بیشتر بخوانید:

شکایت فرشاد احمدزاده از بدل فردوسی‌پور

ببینید:

صحبت‌های حمیداوی پس از بازی تدارکاتی پدیده با پیکان/ ویدیو