حمیداوی: عزت، شرف و اقتدار ایران از هر رویداد ورزشی بالاتر است

فرهاد حمیداوی، مالک باشگاه شهر خودرو گفت: آقایان پیش‌بینی می‌کنند اگر قبول کنیم که در کشور ثالث به میدان برویم، این موضوع به بازی‌های ملی و نیز سایر ورزش‌ها سرایت می‌کند....

به گزارش مدال، فرهاد حمیداوی پس از برگزاری نشست نمایندگان باشگاه‌های حاضر در لیگ قهرمانان آسیا در فدراسیون فوتبال اظهار داشت: من پیش‌تر در این باره صحبت کرده بودم و در این جلسه هم به همان جمع‌بندی رسیدیم. قرار شد که ما فقط در کشور خودمان بازی کنیم. آقایان پیش‌بینی می‌کنند اگر قبول کنیم که در کشور ثالث به میدان برویم، این موضوع به بازی‌های ملی و نیز سایر ورزش‌ها سرایت می‌کند. این موضوع، کیفیت و ارزش ورزش ما را کاهش می‌دهد، اما عزت، شرف و اقتدار ایران از هر رویداد ورزشی بالاتر است.

وی درباره دیدار پلی‌آف شهر خودرو با الرفاع بحرین که قرار بود روز سه‌شنبه برگزار شود، بیان کرد: در نامه روز گذشته (جمعه) نوشته شده بود که این بازی، پنج روز بعد از زمان قبلی اعلام شده و خارج از ایران برگزار می‌شود. در این شرایط ما باید زمین بی‌طرف را معرفی می‌کردیم که پس از جمع‌بندی، به این نتیجه رسیدیم که در مسابقات شرکت نکنیم.

مالک باشگاه شهر خودرو در واکنش به سؤال خبرنگاری که به حضور مهدی تاج، رئیس پیشین فدراسیون فوتبال در هیئت رئیسه AFC اشاره کرد، گفت: امیدوارم با حضور تاج و کرسی ما در هیئت رئیسه، بتوانیم به حق‌مان برسیم.

حمیداوی درباره تساوی بدون گل شاگردان مجتبی سرآسیایی مقابل شاهین شهرداری بوشهر خاطرنشان کرد: من از بوشهری‌ها گله دارم. آنها روز گذشته نه تنها میزبانی نکردند، بلکه اتفاقات خیلی بدی برای ما افتاد. امروز گزارش ناظر و داور بازی به فدراسیون فوتبال می‌رسد. ما 90 دقیقه با بلندگو در ورزشگاه بوشهر فحش شنیدیم که این اتفاقات زیبنده مکان ورزشی نیست. پس از اخراج مهاجم حریف، بازی عملاً و تنها حاشیه بود. ما اصلاً فوتبالی ندیدیم.

وی در واکنش به اعتراض باشگاه شاهین شهرداری بوشهر به حضور دو بازیکن غیرمجاز در ترکیب شهر خودرو، یعنی میلاد سرلک و حسن جعفری تصریح کرد: فدراسیون فوتبال کارت بازی این بازیکنان را صادر کرده است. ما اتفاقاتی را که در فسخ قرارداد این بازیکنان طی شده است، استعلام کردیم و به این نکته رسیدیم که اگر با این بازیکنان قرارداد ببندیم، مشکلی نخواهیم داشت.

بیشتر ببینید:

حمیداوی: فقط در ایران بازی می‌کنیم/ ویدیو

تابش: تصمیم لغو میزبانی نمایندگان ایران، کاملا سیاسی است / ویدیو

انصاری‌فرد: درصورت انصراف، بحث تعلیق وجود ندارد / ویدیو
 

 

 

تگ ها


فوتبال ایران فرهاد حمیداوی شهر خودرو فوتبال